Ogłoszenia Duszpasterskie 20160731

Informacja pobrana z zmartwychwstania.pl – Ogłoszenia Duszpasterskie 20160731

Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)

Dzisiaj 18 niedziela zwykła.

W lipcu i sierpniu w naszym kościele Msze św. w niedziele o godz. 8.00, 9.30, 11.00 i 18.00 (nie ma Mszy św. o godz. 12.30), a w dni powszednie o godz. 6.30 i 18.00.

Dzisiaj zakończenie Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.
Wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, Biskupa i Doktora Kościoła (1.08).

Sierpień miesiącem trzeźwości.

W dniu 2 sierpnia oddajemy cześć Matce Bożej Anielskiej. Możemy otrzymać odpust zupełny: trzeba być w stanie łaski uświęcającej, nawiedzić kościół parafialny, przyjąć Komunię św., odmówić Ojcze nasz i Wierzę w Boga oraz pomodlić się w intencjach Ojca Świętego.

Wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, Kapłana, Patrona proboszczów (4.08).

Święto Przemienienia Pańskiego (6.08).

Dzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne w pierwszy czwartek miesiąca. Nabożeństwo po Mszy św. o godz. 18.00.

Nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusowego w pierwszy piątek po Mszy św. o godz. 18.00. Spowiadamy podczas Mszy porannej i od godz. 17.00.

Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP w pierwszą sobotę po Mszy św. o godz. 6.30, następnie spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja w dolnym kościele wraz z katechezą.

W dniu św. Krzysztofa ofiarowaliśmy na zakup pojazdów polskim misjonarzom 1441,27 zł. Bardzo dziękuję.

W następna niedziele ofiary na tacę – na KUL.

Papieska intencja misyjna na sierpień: Aby chrześcijanie żyli Ewangelią, daje świadectwo wiary, uczciwości i miłości bliźniego.

Papieska intencja ogólna na sierpień: Aby sport był okazją do braterskiego spotkania pomiędzy narodami i przyczyniał się do pokoju w świecie.

Uwaga: Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)