XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 31 lipca 2016r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 31 lipca 2016r.

1/ Bóg zapłać Stowarzyszeniu „Kieruj się Dobrem”, Kołom Żywego Różańca, Domowemu Kościołowi, Radzie Duszpasterskiej i Ekonomicznej, scholi parafialnej VIKTORIA, sponsorom, a także pozostałym wspólnotom i osobom indywidualnym za organizację Festynu Rodzinnego. Uczestnikom za obecność i wsparcie materialne. Zebrane fundusze przeznaczone będą na duszpasterstwo dzieci i młodzieży naszej parafii.

2/ We wtorek 2 sierpnia odpust „Porcjunkuli”. Warunki: pobożne nawiedzenie kościoła parafialnego, odmówienie w nim Ojcze nasz i Wierzę w Boga, przystąpienie do Komunii św., wykluczenie przywiązania do jakiegokolwiek grzechu oraz modlitwa w intencjach Ojca Świętego.

3/ W tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi od godz. 17.00.

4/ Święto Przemienienia Pańskiego 6 sierpnia. Msza św. o godz.18.00.

5/ Sierpień miesiącem trzeźwości. Zachęcam do abstynencji.

6/ Za tydzień ofiary na tacę na KUL i Centrum Formacji Pastoralno – Katechetycznej w Białymstoku.

7/ W ubiegłym tygodniu z naszej parafii odeszła do wieczności śp. Grażyna Teresa Rudzka. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.