XIV Niedziela Zwykła 03.07.2016

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – XIV Niedziela Zwykła 03.07.2016

Cytat tygodnia:
Idźcie i głoście: „Bliskie już jest królestwo niebieskie”. Uzdrawiajcie chorych, wskrzeszajcie umarłych, oczyszczajcie trędowatych, wypędzajcie złe duchy! Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie! Nie zdobywajcie złota ani srebra, ani miedzi do swych trzosów. Nie bierzcie na drogę torby ani dwóch sukien, ani sandałów, ani laski! Wart jest bowiem robotnik swej strawy.
[Mt 10,7-10]

XIV Niedziela Zwykła
3 lipiec   2016

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy podjęli trud pielgrzymowania do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Juchnowcu. Wielkie Bóg zapłać!

W okresie wakacyjnym sprawy parafialne załatwiamy po mszach rannych i wieczornych w zakrystii. W lipcu i sierpniu kancelaria parafialna jest nieczynna. W pilnych sprawach proszę zgłaszać się na furtę Domu Zakonnego przy ulicy Zambrowskiej 24