Ogłoszenia Duszpasterskie 20160626

Informacja pobrana z zmartwychwstania.pl – Ogłoszenia Duszpasterskie 20160626

Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)

Dzisiaj 13 niedziela zwykła.

Wspomnienie NMP Nieustającej Pomocy, naszej Patronki (27.06).

Wspomnienie św. Ireneusza, Biskupa i Męczennika (28.06).

We środę (29.06) uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. W naszym kościele Msze św. o godz. 6.30, 10.00, 16.30 i 18.00. Zapraszamy. Ofiary na tacę na Świętopietrze, czyli na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

W okresie wakacyjnym (lipcu i sierpniu) w naszym kościele Msze św. w niedziele o godz. 8.00, 9.30, 11.00 i 18.00 (nie ma Mszy św. o godz. 12.30),
a w dni powszednie o godz. 6.30 i 18.00.

Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa w pierwszy piątek po Mszy św. o godz. 18.00. Spowiadamy podczas Mszy św. porannej i od godz. 17.00.

Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP w pierwszą sobotę po Mszy św. o godz. 6.30, następnie spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja połączone z katechezą.

Różańcowa papieska intencja misyjna na lipiec 2016: Aby Kościół Ameryki Łacińskiej i Karaibów poprzez misję kontynentalną głosił Ewangelię z odnowioną siłą i zapałem.

Różańcowa papieska intencja ogólna na lipiec 2016: Aby szanowane były ludy rodzime zagrożone w swojej tożsamości, a nawet istnieniu.

Dziękuję za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę oraz za dzisiejsze do puszek na KUL. W ubiegłym tygodniu rozpoczęte zostały prace związane z ociepleniem zewnętrznym plebanii.

W następną niedzielę ofiary na tacę na Kurię Metropolitalną Białostocką.

Osoby, które ofiarowały się do przenocowania młodzieży podczas ŚDM a dotychczas nie podpisały deklaracji potwierdzającej proszone są o kontakt z ks.Michałem
Nasza parafianka Pani Urszula zakłada żłobek niepubliczny Mali Geniusze i prowadzki rekrutację dzieci. Żłobek powstaje przy ul.Kopernika 3a. Szczegóły dotyczące rezerwacji miejsca w żłobku podane są na ulotkach w przedsionku kościoła.

Uwaga: Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)