XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 26 czerwca 2016r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 26 czerwca 2016r.

1/ Serdecznie dziękuję osobom, które włączyły się w przebieg wizytacji kanonicznej.

2/ Bóg zapłać za ofiary złożone na chorągiew procesyjną i na konto naszej parafii.

3/ W środę Uroczystość św. App Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 8.00 i 18.00. Ofiary w tym dniu na Świętopietrze.

4/ W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Msze św. o godz. 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi od godz. 17.00.

5/ Idąc na Mszę św. nie zapomnijmy o odpowiednim stroju – bardziej godnym, niż wygodnym.

6/ BIAŁOSTOCKA PIESZA PIELGRZYMKA NA JASNĄ GÓRĘ pod hasłem „Chrzest Bożym Miłosierdziem” odbędzie się w dniach 30 lipca – 12 sierpnia 2016 roku. Zapisy na pielgrzymkę przyjmowane będą w następujących punktach:  Białystok – w Piwnicy Akademickiej przy Białostockiej Katedrze, ul. Kościelna 2, od 25 do 29 lipca w godz. 1700 – 1900

7/ W następną niedzielę taca na Kurię Metropolitalną Białostocką.

8/ W ubiegłym tygodniu z naszej parafii odeszła do wieczności śp. Krystyna Sidor. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.