19 czerwca – 12. Niedziela Zwykła – Ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 19 czerwca – 12. Niedziela Zwykła – Ogłoszenia

1. Dzisiaj jest 12 NIEDZIELA ZWYKŁA.. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30. Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL i Centrum Pastoralno-Katechetyczne w Białymstoku.
  2. 22 czerwca – środa – Dzień Imienin Ks. Tomasza. Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Solenizanta. W tym dniu nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30.
  3. 23 czerwca – czwartek – Dzień Ojca. Pamiętajmy o Ojcach żyjących i o tych, którzy już odeszli do wieczności. Nabożeństwo czerwcowe ofiarujemy w intencji ojców.
  4. 24 czerwca – piątek – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. W tym dniu nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30. W najbliższy piątek nie ma postu. Można spożywać potrawy mięsne.
  5. 24 czerwca – piątek – zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. O godz. 8.00 – Msza św. dla Gimnazjum nr 6 i Szkoły Podstawowej nr 16. O godz. 10.00 – Msza św. dla Szkoły Podstawowej nr 12. Zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli, pracowników Szkół i rodziców na wspólne dziękczynienie Panu Bogu za rok szkolny.
  6. W  środę nie będzie nowenny do Matki Bożej Królowej Rodzin.
  7. Od 1 lipca do 31 sierpnia w dni powszednie Msze św. będą o godz. 7.00 i 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 6.30. W lipcu i sierpniu w niedziele Msze św. będą o godz. 7.00, 8.30, 10.30, 12.00, 18.00 i 19.30. Nie będzie Mszy św. o godz. 14.00!
  8. Drodzy rodzice, rozpoczynają się wakacje, zadbajcie, aby wasze dzieci uczestniczyły w niedzielnych Mszach św.!
  9. W piątek 24 czerwca wyrusza trzydniowa 36 piesza pielgrzymka do Różanegostoku. Zachęcamy wszystkich do udziału w pielgrzymce. Zapisy są przyjmowane w kancelarii przy zakrystii i na plebanii. Od tego roku istnieje możliwość zapisów na pielgrzymkę przez stronę internetową pielgrzymki: rozanostocka.pl
  10. Jest czasopismo  „Miłujcie się” i „Gość Niedzielny” i „Drogi miłosierdzia”.
  11. Dziękuję za ofiary na budowę kościoła. W ubiegłą niedzielę na tacę na budowę kościoła złożono: 7516,17 zł i 1$. Bardzo serdecznie dziękuję. Dziękuję za składaną makulaturę. Zachęcamy do zbierania plastykowych nakrętek od napojów. Można je przynosić do kościoła. Uzyskany dochód przeznaczymy na budowę kościoła.