XI NIEDZIELA ZWYKŁA 12 czerwca 2016r

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XI NIEDZIELA ZWYKŁA 12 czerwca 2016r

1/ Poświęcenie rowerów, dziś po Mszy św. o godz. 10.00.

2/ Dziś zbiórka ofiar do puszek na nową chorągiew procesyjną z wizerunkiem św. Jana Pawła II.

3/ Spotkanie Rady parafialnej i Ekonomicznej, dziś po Mszy św. o godz. 18.00.

4/ Dziękuję za sprzątnięcie świątyni wspólnocie Domowy Kościół.

5/ Jutro 13 czerwca procesja z figurą MB Fatimskiej i Różaniec po Mszy św. o godz. 18.00.

6/ Bóg zapłać za ofiary złożone na konto parafii oraz za ofiarę na chorągiew.

7/ Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie, które pomaga wspólnotom Kościoła misyjnego, ofiarom wojen, prześladowań i kataklizmów zwraca się do nas o przeprowadzenie zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Można go składać obok kontenera na makulaturę. Odbiór elektrośmieci we wtorek 16 czerwca o godz. 9.00.

8/ W przyszłą niedzielę wizytacji kanonicznej w naszej parafii dokona ksiądz biskup Henryk Ciereszko. Spotkanie ze wspólnotami odbędzie się w kościele o godz. 9.30. W programie wizyty przewidziane jest także spotkanie z mieszkańcami w Osowiczach i w Sielachowskich, oraz odwiedziny u osób chorych i starszych. W kościele powitanie liturgiczne i modlitwy za biskupa oraz za zmarłych parafian rozpoczną się o godz. 10.00. Za udział w celebracji w czasie wizytacji kanonicznej można zyskać odpust zupełny. Sakrament Pokuty sprawowany jest codziennie przed Mszą św. Kanoniczna wizytacja parafii jest spotkaniem  pasterza Kościoła z parafialną wspólnotą. Proszę Was o liczny udział w tych uroczystościach.