Ogłoszenia Duszpasterskie 20160605

Informacja pobrana z zmartwychwstania.pl – Ogłoszenia Duszpasterskie 20160605

Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)

Dzisiaj 10 niedziela zwykła. Nabożeństwo czerwcowe po Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszamy do udziału.

Dzisiaj w Rzymie Ojciec Święty Franciszek ogłosi świętym polskiego kapłana bł. Stanisław Papczyńskeigo. Jesteśmy Bogu wdzięczni za kolejnego polskiego świętego patrona.

W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 Różaniec z rozważaniami przed Najświętszym Sakramentem dla Kół Żywego Różańca i wszystkich chętnych.

Dzisiaj w naszym kościele o godz. 17.00 katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych.

Wspomnienie św. Jadwigi Królowej (8.06).

Wspomnienie bł. Bogumiła, Biskupa (10.06).

Wspomnienie św. Barnaby, Apostoła (11.06).

Są czerwcowe Drogi Miłosierdzia, ciekawe artykuły. Zachęcam do lektury. Weźmy za darmo, przeczytajmy i przekażmy do czytania innym osobom.

We wtorek (7.06) w naszym kościele po Mszy św. o godz. 18.00 i nabożeństwie czerwcowym koncert ojca Łukasza Buksy, franciszkanina z Krakowa.

W następną niedzielę nowo wyświęcony ksiądz Jarosław Kalinowski odprawi w naszym kościele Mszę św. o godz. 12.30 i udzieli błogosławieństwa prymicyjnego.

Dzisiaj o godz. 11.00 w archikatedrze uroczysta Msza św. w 25 rocznicę powstania Diecezji Białostockiej pod przewodnictwem Abp. Edwarda Ozorowskiego, Metropolity Białostockiego. Homilię wygłosi nuncjusz apostolski Abp Celestino Migliore. Weźmy udział w tej Eucharystii.

Kościelna organizacja Kościół w Potrzebie prosi nas o pomoc misjom przez zbiórkę tzw. elektrośmieci, np. stare lodówki, pralki, inny sprzęt agd, stare komputery itp. Prosimy o ich złożenie we wtorek 14 czerwca 2016 r. na placu z tyłu kościoła do godz. 12.00. O tej godzinie ten sprzęt będzie odebrany.

Serdecznie zapraszamy w następną niedzielę 19 czerwca 2016 r. na adorację po Mszy Św. o godz. 18.00 (po nabożeństwie czerwcowym). Adoracja będzie związana z rokiem miłosierdzia i poświęcona św. Faustynie.

Uwaga: Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)