IX NIEDZIELA ZWYKŁA 29 maja 2016r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – IX NIEDZIELA ZWYKŁA 29 maja 2016r.

1/ Dziękuję za liczny udział w Procesji Bożego Ciała. Dziękuję Osobom zaangażowanym w przygotowanie i dekorację czterech ołtarzy, Białej Procesji, scholi, ministrantom, Zarządowi Dróg i Inwestycji Miejskich za pozwolenie na procesję, oraz policji za czuwanie nad bezpieczeństwem. Bóg zapłać.

2/ Trwa Oktawa Uroczystości Bożego Ciała. Nieszpory Eucharystyczne do środy włącznie o godz. 17.30.

3/ W środę początek nabożeństwa czerwcowego. Codziennie po Mszy św. o godz. 18.00, w niedziele po Mszy św. o godz. 8.00.

4/ W czwartek na zakończenie oktawy nieszpory i procesja po Mszy św. o godz. 18.00. W tym dniu poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci. Dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Pierwszy czwartek. Serdecznie zapraszam.

5/ Uroczystość NSPJ, a jednocześnie pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 17.30. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6/ Pierwsza sobota i nabożeństwo po Mszy św. o godz. 18.00.

7/ Pielgrzymka Dzieci Pierwszokomunijnych do Sanktuarium w Sokółce, odbędzie się w sobotę, 4 czerwca 2016 roku.

8/ Wyjazd na parafialną pielgrzymkę do Wilna 4 czerwca 2016r. o godz. 6.00. Zbiórka przy kościele o godz. 5.45. Są jeszcze wolne miejsca. Proszę o podjęcie decyzji do wtorku.

9/Parafia to wspólnota wspólnot. Zachęcam dzieci, młodzież, a także osoby dorosłe, które chcą i potrafią śpiewem wychwalać Boga do uczestnictwa w scholi parafialnej. Spotkania odbywają się na plebanii w soboty o godz. 9.00. Chłopców zapraszam do podjęcia służby ministranckiej. Zbiórki w soboty o godz. 9.30 w kościele.

10/ Dziękuję za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii oraz za składaną makulaturę.

11/ Poświęcenie rowerów 12 czerwca po Mszy św. o godz. 10.00. Zapraszam.

12/ Spotkanie Rady Parafialnej i Ekonomicznej 12 czerwca po Mszy św. o godz. 18.00.

13/ Zmarł Prezes Polskiego Związku Łucznictwa oraz Prezes Podlaskiego, Okręgowego Związku Łucznictwa śp. Zdzisław Kozłowski. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.