Ogłoszenia Duszpasterskie 20160522

Informacja pobrana z zmartwychwstania.pl – Ogłoszenia Duszpasterskie 20160522

Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)

Dzisiaj uroczystość Trójcy Najświętszej i zakończenie czasu spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

W dzisiejszą niedzielę i poniedziałek (22 i 23 maja 2016 r.) biskup Henryk Ciereszko wizytuje naszą parafię. Porządek niedzielny Mszy św. Po Mszy św. o godz. 8.00 w dolnym kościele będzie składane sprawozdanie Ks. Biskupowi z działalności poszczególnych wspólnot. W czasie Mszy św. o godz. 11.00 Ks. Biskup udzieli sakramentu chrztu, a o godz. 12.30 bierzmowania. Ks. Biskup odwiedzi rodziny, z których wywodzą sie księża i siostry zakonne oraz chorych i starsze osoby. Natomiast w poniedziałek (23.05) odwiedzi przedszkole i naszą szkołę oraz plebanię.

Dzisiaj w naszym kościele dzień skupienia narzeczonych, początek o godz. 17.00.

Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych (24.05).

Dzień modlitwy za Kościół Katolicki w Chinach (24.05).

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa , Boże Ciało, w najbliższy czwartek (26.05). W naszym kościele Msze św. o godz. 8.00, 9.30, 11.00 i 12.30. Nie
r
będzie Mszy św. o godz. 18.00.
Msza św. o godz. 17.00 w kościele pw. Św. Kazimierza w Białymstoku i od tego kościoła wyruszy procesja do naszego kościoła.
Weźmy udział we Mszy św. i procesji, której będzie przewodniczył Ks. Biskup Henryk Ciereszko.
Nasza parafia ubiera przygotowuje ołtarz przy krzyżu misyjnym oraz przed naszym kościołem.

Od piątku po Bożym Ciele w naszym kościele przez siedem dni po Mszy św. o godz. 18.00 Nieszpory eucharystyczne zakończone we czwartek procesją i błogosławieniem dzieci. W tych dniach nabożeństwo majowe po Mszy św. o godz. 7.30, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00.

Dzień Matki (26.05). Polecajmy je Bogu w naszych modlitwach.

W następną sobotę w naszym kościele po Nieszporach godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy.

Dziękuję za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę na nasza plebanię i za dzisiejsze przeznaczone na organizację Światowych Dni Młodzieży, a także do puszek na ośrodek Caritas Metanoia.

Uwaga: Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)