1 czerwca 2016 – WSZECHŚWIATOWY DZIEŃ UWIELBIENIA

Informacja pobrana z chcejezusa – 1 czerwca 2016 – WSZECHŚWIATOWY DZIEŃ UWIELBIENIA

Zapewne dzień 1 czerwca kojarzy ci się z Dniem Dziecka. To prawda, ale od tego roku chcemy spojrzeć na tę datę nieco inaczej. Pragniemy uwielbić Tego, dzięki któremu jesteśmy dziećmi. Bóg – nasz Tata – z pewnością ucieszy się z tego, że tym razem to On będzie obdarowywany. Chcemy uwielbić naszego Tatę za Jego nieustanną opiekę nad nami.

Jak to zrobić? Potrzeba naprawdę niewiele.

Doba ma 24 godziny, a skoro godzina liczy 60 minut, to w ciągu dnia mija równo 1440 minut. Oczywiście minuta składa się z 60 sekund, a więc każda doba to aż 86400 sekund. W tym czasie śpisz, jesz, pracujesz, kłócisz się i godzisz, odwiedzasz sklepy i galerie handlowe, jedziesz samochodem, surfujesz po Internecie. Robisz wiele, ale czasem zapominasz, że jest Ktoś, kto czuwa nad każdą twoją sekundą… To On – Twój Tata, Bóg.

Czas to zauważyć. Zacznij od 5 minut. Załóżmy, że 1 czerwca przez 300 sekund będziesz Go uwielbiał. Nic nie tracisz. Możesz tylko zyskać. Podejmij decyzję i przyłącz się do wielkiego uwielbienia.

WEJDŹ NA TĘ STRONĘ http://chcejezusa.pl/modlitwa-1-VI-2016/ I ZAPISZ SIĘ

W pierwszej edycji – w 2015 roku – wzięło udział około 900 osób z całego świata. Kolejna taka okazja już 1 czerwca 2016 roku.

1VI2016