UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 16 maja 2016r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 16 maja 2016r.

1/ Dzisiaj za odmówienie hymnu „O Stworzycielu, Duchu, przyjdź” można zyskać odpust zupełny. Ofiary na tacę na potrzeby Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

2/ Dziś po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie z mieszkańcami Osowicz i Sielachowskich.

3/ Dziś podczas Mszy św. o godz. 10.00 dzieci klas III odnowią przyrzeczenia chrzcielne.

4/ Jutro drugi dzień Zielonych Świąt. Święto NMP Matki Kościoła. Msza św. o godz. 18.00.

5/ W piątek na godz. 18.45 zapraszam rodziców dzieci klas III do sprzątania kościoła i placu wokół świątyni.

6/ W sobotę o godz. 10.00 Spowiedź dzieci przed Pierwszą Komunią świętą.

7/ W przyszłą niedzielę w naszej parafii o godz. 10.00 Uroczystość I Komunii św. Moja serdeczna prośba, aby nasi parafianie w tym dniu, o ile jest to możliwe skorzystali z Mszy św. o godz. 8.00 i 18.00 pozostawiając do dyspozycji kościół o godz. 10.00 dzieciom, rodzinie i zaproszonym gościom.

8/ Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła przed bierzmowaniem młodzieży i ich rodzicom, a w dniu wczorajszym wspólnocie Domowego Kościoła.

9/ Bóg zapłać za złożone ofiary w ubiegłą niedzielę na tacę 2640 zł., dar na potrzeby parafii od rodziców i młodzieży bierzmowanej oraz za ofiary, które wpłynęły na konto.

10/ 26 maja Uroczystość Bożego Ciała. O przygotowanie i dekorację ołtarzy proszę:

I Ołtarz /ul. Polna i Lodowa/ – mieszkańców Osowicz i Sielachowskich

II Ołtarz /ul. Lodowa, Końcowa/ – mieszkańców ul. Końcowej i Dolnej

III Ołtarz /ul. Końcowa i Zawady/ – mieszkańców ul. Zawady do Krzyża

IV Ołtarz przy krzyżu / ul. Zawady i Polna/ mieszkańców ul. Zawady do końca, Chmielowej i Szyszkowej