VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 1 maja 2016r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 1 maja 2016r.

1/ Dziś rozpoczyna się miesiąc maj. W kościele nabożeństwa majowe odprawiane będą w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00, w niedziele i uroczystości po Mszy św. o godz. 10.00.

2/ Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej – 2 maja.

3/ Uroczystość NMP Królowej Polski 3 maja. Porządek Mszy św. 8.00, 10.00 i 18.00.

4/ W tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu. Sakrament Pokuty od godz. 17.30. Spowiedź młodzieży przed bierzmowaniem 7 maja od 17.30.

5/ Piesza Pielgrzymka mężczyzn do Krypna – 7 maja. Wyjście z Katedry o godz. 7.30.

6/ Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa – 8 maja.

7/ Serdecznie zapraszam swoich parafian oraz gości, którzy kierują i jeżdżą motorami na Mszę św. w przyszłą niedzielę o godz. 10.00. Będziemy modlili się za wstawiennictwem św. Krzysztofa o bezpieczną dla nich jazdę, a po niej zostaną pobłogosławione i poświęcone jednoślady.

8/ Zapraszam na autokarową pielgrzymkę do Wilna, która planowana jest w dniach 4 – 5 czerwca 2016r. Zdecydowane osoby proszę o wpisywanie się już na listę uczestników, a pozostałe osoby zachęcam do wspólnego wyjazdu.

9/ Propozycja samolotowej pielgrzymki do Ziemi Świętej i Jordanii znajduje się w gablocie przy wyjściu z kościoła. Zachęcam do uczestnictwa.

10/Wszystkim wyznawcom Kościołów Wschodnich Prawosławnym i Grekokatolikom przede wszystkim zamieszkującym na terenie naszej parafii składam życzenia. NiechZmartwychwstały Chrystus żyje w Waszych sercach i wszędzie tam, gdzie żyjecie na co dzień!

11/ W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności z naszej parafii śp. Dariusz Słomiński. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.