IV NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 17 kwietnia 2016r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – IV NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 17 kwietnia 2016r.

1/ Dziś we wspólnocie parafialnej dziękujemy Panu Bogu za 1050 lat od chrztu naszej Ojczyzny, jednocześnie wspominamy swój własny chrzest odnawiając przyrzeczenia chrzcielne.

2/ Dziś po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie rodziców i młodzieży z klas III Gimnazjum, przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.

3/ Zapraszam osoby chętne do sprzątania kościoła.

4/ Dziękuję za złożone ofiary na tacę i na konto naszej parafii.

5/ W przyszłą sobotę 23 kwietnia Uroczystość św. Wojciecha. W tym dniu przypada 14 rocznica erygowania naszej parafii.

6/ Zapraszam mężczyzn w przyszłą sobotę na godz. 9.00 z grabiami do uporządkowania terenu wokół plebanii.

7/ W przyszłą niedzielę ofiary na tacę przeznaczone będą na AWSD w Białymstoku, a przed kościołem przeprowadzona zostanie zbiórka ofiar do puszek na pomoc humanitarną dla Ukrainy w związku z decyzją Papieża Franciszka.

8/ Za tydzień 24 kwietnia spotkanie Rady Parafialnej i Ekonomicznej, po Mszy św. o godz. 18.00.

9/ Zapraszam na autokarową pielgrzymkę z parafii do Wilna, która planowana jest w dniach 4 – 5 czerwca 2016r. Koszt 260zł. Zapisy w zakrystii po każdej Mszy św. Szczegółowy plan pielgrzymki został zamieszczony w gablocie.