III NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 10 kwietnia 2016r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – III NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 10 kwietnia 2016r.

1/ Dziś po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św.

2/ Dziś przed kościołem ofiary do puszek zbierają przedstawiciele Fundacji „Pomóż Im” na rzecz dzieci z chorobami nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci.

3/ Dziś w II niedzielę miesiąca, ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na prace prowadzone w budynku plebanii. Dzięki Waszej ofiarności kuchnia została już ukończona, a kolejnym etapem który nie może być już dłużej odkładany, to zabezpieczenie przed przemarzaniem i wilgocią górnego tarasu z tyłu plebanii.

4/ Dziękuję wspólnocie „Domowy Kościół” za wczorajsze sprzątnięcie kościoła, a dziś za oprawę Mszy św.

5/ Bóg zapłać za ofiarę złożoną w tym tygodniu na konto parafii.

6/ Zapraszam na autokarową pielgrzymkę z parafii do Wilna, która planowana jest w dniach 4 – 5 czerwca 2016r. Koszt 260zł. Zapisy w zakrystii po każdej Mszy św. Szczegółowy plan pielgrzymki został zamieszczony w gablocie.

7/ W zakrystii są do odebrania rozliczone zeznania podatkowe.

8/ 12 kwietnia (wtorek) rozpocznie się w naszej parafii druga edycja Kursu Alfa. Zainteresowane osoby zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.00.

9/ W przyszłą niedzielę spotkanie rodziców i młodzieży z klas III Gimnazjum przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.

10/ W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. po Wyznaniu wiary podejdziemy indywidualnie do chrzcielnicy, zanurzając rękę w wodzie chrzcielnej i pełni wdzięczności za sakrament chrztu uwielbimy Trójcę Przenajświętszą.

11/ 134 Białostocka Gromada Zuchowa zaprasza na zbiórkę ponaborową 10 kwietnia o godz. 11.00 w paracowni p. Michała Jackowskiego. Tam będzie można dowiedzieć się kim jest zuch i jak wyglądają zbiórki. Dla wszystkich przybyłych przygotowana została niespodzianka. W razie pytań proszę o kontakt z drużynową dh Weroniką Kasińską: 505 863 772; kasinska.weronika@wp.pl