10 kwietnia – 3. Niedziela Wielkanocna – Ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 10 kwietnia – 3. Niedziela Wielkanocna – Ogłoszenia

 1. Dzisiaj jest 3 NIEDZIELA WIELKANOCNA.
 2. 13 kwietnia – środa – Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.
 3. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 18.30.
 4. Od 15 do 16 kwietnia będą obchodzone w Polsce główne uroczystości Chrztu Polski. W związku z tym, 15 kwietnia o godz. 15.00 na skrzyżowaniach i placach całej Polski – w tym miasta Białegostoku będzie odmawiana modlitwa – Koronka do Bożego Miłosierdzia w intencji naszej Ojczyzny. Serdecznie zapraszamy parafian na tę modlitwę na skrzyżowaniach ulic naszej parafii: Bacieczki i Produkcyjna oraz Komisji Edukacji Narodowej i Ks. Witolda Pietkuna.
 5. W przyszłą niedzielę 17 kwietnia w naszej parafii Wizytacja Kanoniczna.  Do naszej parafii przybędzie Ks. Biskup Henryk Ciereszko. O godz. 12.00 udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży.
 6. 15 kwietnia o godz. 18.00 Msza św. za zmarłego śp. Ks. Stefana Girstuna w 8-mą rocznicę śmierci. Serdecznie zapraszamy.
 7. W poniedziałek 11 kwietnia 2016 r. rozpocznie się w nasze Parafii trzecia edycja Kursu ALFA dla dorosłych. Kurs jest praktycznym wprowadzeniem do życia opartego na wierze. Spotkania odbywają się raz w tygodniu, w poniedziałki o godz. 19.00 w Sali konferencyjnej na plebanii. Osoby zainteresowane mogą się zapisywać w kancelarii, ewentualnie pisać na specjalny adres mailowy, który znajdziemy na plakacie w przedsionku 
 8. Dzisiaj przed kościołem zbiórka ofiar na rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci.
 9. Jest czasopismo „Gość Niedzielny” i „Drogi Miłosierdzia” na kwiecień. Można nabyć przed kościołem.
 10. Ksiądz Proboszcz dziękuje serdecznie za ofiary na budowę kościoła złożone w tygodniu, za dzisiejsze ofiary złożone na tacę oraz za składaną makulaturę. W tygodniu został zalany strop kaplicy w nowym kościele.
 11. Trwa malowanie kościoła. Jeszcze w tym tygodniu Msze św. będą w kaplicy na plebanii.
 12. Dziś 6 rocznica katastrofy smoleńskiej. Módlmy się za ofiary katastrofy i ich rodziny.