Ogłoszenia Duszpasterskie 20160403

Informacja pobrana z zmartwychwstania.pl – Ogłoszenia Duszpasterskie 20160403

Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)

Dzisiaj Niedziela Przewodnia – Święto Miłosierdzia Bożego.

W dzisiejszą niedzielę Abp Edward Ozorowski, Metropolita Białostocki, odprawi o godz. 15.00 w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia Mszę św. Na tę Mszę św. przybędą pielgrzymki piesze z białostockich parafii. O godz. 12.00 wyruszy pielgrzymka z kościoła Przemienienia Pańskiego w Starosielcach. Około godz. 13.00 możemy przyłączyć się do tej pielgrzymki przy skrzyżowaniu Alei Jana Pawła II i Alei Konstytucji 3 Maja, czyli w pobliżu naszego kościoła.

Dzisiaj o godz. 9.30 Msza św. dla uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej i ich rodziców.

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30 Różaniec z rozważaniami dla Kół Żywego Różańca i wszystkich chętnych.

W dzisiejszą niedzielę w naszym kościele o godz. 17.00 katecheza chrzcielna dla. rodziców i chrzestnych.

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 18.00 w naszym kościele kolejne, jedenaste spotkanie uczestników Seminarium Odnowy Wiary.
Wygłoszę konferencję na temat wspólnoty. Zapraszamy.

W dzisiejszą niedzielę rozpoczyna się 72. Tydzień Miłosierdzia pod hasłem: Miłosierni jak Ojciec. Dzisiaj ofiary do puszek na Caritas archidiecezjalną.

Jutro (4.04) Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Możemy odnowić swój udział w dziele Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego lub do niego przystąpić. Msze św. w naszym kościele o godz. 6.30, 10.00, 16.30 i 18.00. Zapraszamy. Kancelaria nieczynna.

Dzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne w pierwszy czwartek miesiąca. Nabożeństwo po Mszy św. o godz. 7.30.

We czwartek (7.04) Abp Edward Ozorowski, Metropolita Białostocki, odprawi w naszym kościele Mszę św. o godz. 18.00, a homilię wygłosi Ks. Krzysztof Kralka, ze zgromadzenia księży pallotynów.
Nastąpi zawiązanie wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca w naszej parafii.
Ks. Arcybiskup poświęci też pamiątkową tablicę z konsekracji naszego kościoła.

Jest kwietniowe czasopismo Drogi Miłosierdzia, ciekawe artykuły, zachęcam do lektury.

W następną niedzielę ofiary do puszek na Domowe Hospicjum Dzieci w Białymstoku.

Różańcowa papieska intencja misyjna na kwiecień 2016: Aby chrześcijanie w Afryce świadczyli o miłości i wierze w Jezusa Chrystusa pośród konfliktów polityczno-religijnych.

Różańcowa papieska intencja ogólna na kwiecień 2016: Aby drobni właściciele rolni otrzymywali sprawiedliwe wynagrodzenie za swoją cenną pracę.

Uwaga: Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)