II NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO czyli MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 3 kwietnia 2016r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – II NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO czyli MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 3 kwietnia 2016r.

1/ Święto Miłosierdzia Bożego. Pielgrzymka do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białymstoku wyruszy dziś o godz. 13.00 z parafii MB Królowej Rodzin (os. Bacieczki).

2/ W dniu dzisiejszym ofiary składane do puszek przeznaczone będą na Caritas Archidiecezjalną.

3/ Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesiona z 25 marca (Wielki Piątek). Zapraszam na Mszę św. o godz. 18.00

4/ Spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej w przyszłą niedzielę 10 kwietnia po Mszy św. o godz. 10.00.

5/ Serdecznie proszę o przekazanie 1% na rzecz naszej parafii. Zachęcam do korzystania z pomocy osoby kompetentnej przy rozliczaniu podatków zwłaszcza emerytów i rencistów. Informacje o 1% na ulotkach przy wyjściu z kościoła.

6/ 12 kwietnia (wtorek) rozpocznie się w naszej parafii druga edycja Kursu Alfa. Zainteresowane osoby zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.00.

7/ Zapraszam na autokarową pielgrzymkę z naszej parafii do Wilna, która planowana jest w dniach 4 – 5 czerwca 2016r. Koszt 260zł. Zapisy w zakrystii po każdej Mszy św. Szczegółowy plan pielgrzymki został zamieszczony w gablocie.

8/ Trwają zapisy na wyjazd młodzieży na lipcowe spotkanie z Ojcem Świętym w Krakowie. W Archidiecezji Białostockiej organizowane są dwa pociągi specjalne: pierwszy pojedzie 25 lipca, a drugi 28 lipca. Oba pociągi wracają z młodzieżą do Białegostoku dnia 1 sierpnia. Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się do Biura Światowych Dni Młodzieży przy ul. Kościelnej 1a w Białymstoku, od wtorku do czwartku. Zapisy do 30 kwietnia. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej betania.bialystok.pl lub na stronie archidiecezji www.archibial.pl.

9/ W ubiegłym tygodniu odeszły do wieczności z naszej parafii śp. Maria Maksim i Monika Sawicka. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

 JEZU UFAM TOBIE