20 marca – Niedziela Palmowa – Ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 20 marca – Niedziela Palmowa – Ogłoszenia

  1. Dzisiaj jest NIEDZIELA PALMOWAczyli MĘKI PAŃSKIEJPoświęcenie palm na każdej Mszy św. Uroczyste poświęcenie palm i procesja o godz. 10.30Gorzkie Żale o godz. 17.20.
  2. W tygodniu: Droga Krzyżowa dla dzieci – wtorek o godz. 17.00Gorzkie Żale – wtorek o godz. 18.30.
  3. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 18.30.
  4. W Wielki Czwartek o godz. 9.00 – Msza św. Krzyżma w Bazylice Metropolitalnej. Zachęcamy wiernych i ministrantów do udziału w tej uroczystości. W Wielki Czwartek nie będzie Mszy św. z rana.
  5. W Wielki Piątek i w Wielką Sobotę na godz. 9.00 młodzież oazowa i Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza na modlitwę brewiarzową. Zachęcamy wszystkich, którzy chcą wspólnie modlić się Liturgią Godzin.
  6. Spowiedź św. w dni powszednie do środy włącznie rano od godz. 6.30 i wieczorem od godz. 17.30. Wszystkie formalności z chrztami prosimy załatwić do środy włącznie. Od Wielkiego Czwartku do Poniedziałku Wielkanocnego kancelaria nie będzie czynna.
  7. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na kwiaty i materiały do Ciemnicy i Grobu Pańskiego.
  8. W niedzielę Miłosierdzia, 3 kwietnia 2016 r., odbędzie się III PIESZA PIELGRZYMKA DO SANKTUARIUM MIŁOSIERDZIA BOŻEGO w Białymstoku. Główna Msza św. w Sanktuarium, wieńcząca pielgrzymowanie, będzie sprawowana pod przewodnictwem Arcybiskupa Edwarda Ozorowskiego, Metropolity Białostockiego, o godz. 15.00. Z naszej parafii chętni pielgrzymi wyruszą o godz. 13.00 pod przewodnictwem ks. Dariusza Łuczaja. Prosimy o zgłaszanie się do ks. Dariusza.
  9. Stowarzyszenie Rodzina na Plus organizuje akcję pomocy w rozliczeniach PIT pod hasłem „Przekaż 1% podatku – to nic nie kosztuje!”. Można przynosić do Biblioteki Parafialnej w niedzielę w godzinach od 11.30 do 14.00. Rozliczenia będą weryfikowane przez wykwalifikowane osoby.
  10. Ksiądz Proboszcz dziękuje za ofiary na budowę kościoła złożone w tygodniu oraz za składaną makulaturę. W ubiegłą niedzielę na tacę przeznaczoną na budowę kościoła złożono: 9028,52zł. Serdeczne Bóg zapłać!