Ogłoszenia Duszpasterskie 20160313

Informacja pobrana z zmartwychwstania.pl – Ogłoszenia Duszpasterskie 20160313

Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)

Dzisiaj 5 niedziela Wielkiego Postu. Rozpoczyna się czas pasyjny Wielkiego Postu związany z rozważaniem Męki naszego Pana Jezusa Chrystusa. Dlatego też zasłaniane sa krzyże na znak męki Pana Jezusa. W dzisiejszą niedzielę przypada 3 rocznica wyboru Papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Modlimy się za Ojca Świętego Franciszka.

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 18.00 w naszym kościele kolejne, dziesiąte spotkanie uczestników Seminarium Odnowy Wiary. Konferencję wygłosi Ks. Adam Siegieniewicz, wikariusz parafii NMP z Guadalupe i egzorcysta archidiecezjalny. Zapraszamy.

Gorzkie Żale w naszym kościele w niedziele (po Mszy św. o godz. 11.00), we środy i soboty (po Mszy św. o godz. 18.00). Droga Krzyżowa w naszym kościele: dla dzieci we środy o godz. 17.15; dla dorosłych w piątki o godz. 17.15 (rozważanie na najbliższy piątek przygotowuje Domowy Kościół) i dla młodzieży również w piątki po Mszy św. o godz. 18.00. W niedziele Wielkiego Postu śpiewamy Godzinki o Męce Pańskiej.

Dzisiaj Msza św. o godz. 9.30 dla uczniów klas drugich szkół podstawowych i ich rodziców.

Dzisiaj Msza św. o godz. 12.30 dla uczniów klas pierwszych i drugich gimnazjum oraz ich rodziców.

Dzisiaj o godz. 17.00 modlitwy do Miłosierdzia Bożego wraz z katechezą, którą wygłosi Ks. Adam.

Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP (19.03). Modlimy się za mężczyzn i ojców.

Następna niedziela – Palmowa. Poświęcenie palm podczas wszystkich Mszy św..
r
Procesja z palmami podczas Mszy św. o godz. 11.00. Jest to również Światowy Dzień Młodzieży.

W Niedzielę Palmową Droga Krzyżowa o godz. 15.00 z naszego kościoła do kościoła pw. Wszystkich Świętych. Zapraszamy.

Przed świętami wielkanocnymi chcemy odwiedzić ze spowiedzią i Komunią św. osoby chore i starsze. Prosimy o zgłaszanie.

Dzień imienin Abp. Edwarda Ozorowskiego, Metropolity Białostockiego (18.03). Pamiętajmy o modlitwie w intencji Najdostojniejszego Solenizanta.

Prosimy o słodycze i artykuły żywnościowe na paczki świąteczne oraz na kwiaty do Bożego Grobu i Ciemnicy. Dziękujemy za już ofiarowane.

Zapraszamy do udziału w pielgrzymce do sanktuariów Portugalii i Hiszpanii (6- 13.07.2016). Koszt – 3200 zł. Organizuje Ks. Wojciech.

W następną niedzielę ofiary na tacę przeznaczmy na naszą plebanię.

Ks. Proboszcz przewodniczy rekolekcjom parafialnym w archikatedrze w Białymstoku. Dziękujemy alumnom V roku AWSD: Adrianowi i Stanisławowi za ich dzisiejszą pomoc duszpasterską.

W tym tygodniu nasi księża będą pomagać w spowiedzi rekolekcyjnej w Choroszczy, dlatego kancelaria będzie nieczynna w poniedziałek i wtorek.

Uwaga: Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)