IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 6 marca 2016 r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 6 marca 2016 r.

1/ Dziękuję Wspólnocie Domowego Kościoła za sprzątnięcie w dniu wczorajszym świątyni, a dziś za oprawę liturgiczną podczas Mszy św.

2/ W przyszłą sobotę 12 marca o godz. 10.00 w budynku plebanii odbędą się warsztaty wielkanocne / nauczymy się jak ozdobić jajko, wykonać kartkę wielkanocną, wieńce ozdobne/. Warsztaty adresowane są do dzieci i dorosłych. Osoby chętne proszę o wpisanie się na listę. Ułatwi nam to organizację.

3/ Spotkanie rodziców i młodzieży z klas III Gimnazjum odbędzie się w piątek 11 marca po zakończonej Drodze Krzyżowej ( godz. 19.00)

4/ Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii odbędzie się w niedzielę 13 marca. Początek o godz. 16.30. Serdecznie zapraszam do udziału w tym nabożeństwie.

5/ Spotkanie rodziców i dzieci z klas III przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. w niedzielę 13 marca po Mszy św. o godz. 10.00.

6/ W ramach przeżywanego w Kościele Roku Miłosierdzia, zapraszam na autokarową pielgrzymkę do Wilna, która planowana jest w dniach 4 – 5 czerwca 2016r.

7/ Przy naszej parafii  powstaje wspólnota ministrantów”seniorów”. Zapraszam chętnych panów w najbliższą sobotę po Mszy św. o godz. 18.00. 

8/ W minionym tygodniu do wieczności odszedł z naszej parafii do śp. Wincenty Feliks Chojnowski. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.