III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 28 lutego 2016 r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 28 lutego 2016 r.

1/ Bóg zapłać za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary na AWSD w Białymstoku i do puszek na Misje.

2/ W tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek i piątek adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 17.00. W sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP po Mszy św. o godz. 18.00.

3/ Msza święta ku czci św. Kazimierza Królewicza, Głównego Patrona Metropolii Białostockiej, będzie sprawowana 4 marca br.  (piątek) o godz.18.00 w kościele św. Kazimierza w Białymstoku. W uroczystościach wezmą udział księża biskupi z całej Metropolii Białostockiej, a także przedstawiciele władz rządowych i samorządowych oraz związków zawodowych „Solidarność”. Zapraszamy do uczestnictwa. Z racji na uroczystość nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4/ Prosimy o wsparcie naszej parafii przekazując na jej rzecz 1% podatku dochodowego w rozliczeniu rocznym. Ulotki z numerem KRS znajdują się przy wyjściu z kościoła. Po raz kolejny organizujemy akcję rozliczeń PIT. Można w zakrystii składać dokumenty. Rozliczenia wykonywane będą nieodpłatnie przez wykwalifikowane osoby.

5/ Zachęcam do nabywania pocztówek z okazji zbliżających się świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Składając dobrowolną ofiarę wspierasz fundusz ministrancki i scholę.

6/ Serdecznie zapraszamy na białostocki Marsz, który odbędzie się we wtorek 1 marca z okazji Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Pochód wyruszy o godz. 17.00 spod kina TON. Marsz organizowany jest przez białostockie środowiska patriotyczne. Serdecznie zapraszamy.