21 lutego – 2. Niedziela Wielkiego Postu – Ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 21 lutego – 2. Niedziela Wielkiego Postu – Ogłoszenia

  1. Dzisiaj jest 2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU. O godz. 17.20 – Gorzkie Żale.
  2. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 18.30.
  3. 22 lutego – poniedziałek – Święto Katedry św. Piotra, Apostoła.
  4. Ks. Abp Edward Ozorowski Metropolita Białostocki skierował do naszej parafii do pracy duszpasterskiej Ks. Diakona mgr Marka Solniczka. Bardzo serdecznie witamy Ks. Diakona i życzymy owocnej pracy duszpasterskiej. Otoczmy Ks. Diakona życzliwością i modlitwą.
  5. W tym tygodniu Droga Krzyżowa dla wszystkich w piątek o godz. 18.30, dla młodzieży w sobotę o godz. 18.40. dla dzieci – wtorek o godz. 17.00.  Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.20, we wtorek o godz. 18.30.
  6. Dzisiaj odbędzie się spotkanie wszystkich ministrantów. Rozpocznie się ono o godz. 15.00 w sali konferencyjnej na plebanii.
  7. Ksiądz Proboszcz serdecznie dziękuję za ofirary na tacę złożone na budowę kościoła oraz za składaną makulaturę. W ubiegłą niedzielę na tacę na budowę kościoła złożono: 7963,88zł, 10$, 3,17€.
  8. W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszki na misje.
  9. Już kolejny rok możemy wspierać naszą wspólnotę parafialną przekazując na jej rzecz 1% podatku w rozliczeniu PIT za 2015 rok. Również po raz drugi Stowarzyszenie Rodzina na Plus organizuje akcję pomocy w rozliczeniach PIT pod hasłem „Przekaż 1% podatku – to nic nie kosztuje!”. Można przynosić do Biblioteki Parafialnej w niedzielę w godzinach od 11.30 do 14.00. Rozliczenia będą weryfikowane przez wykwalifikowane osoby. Zachęcamy do rozliczania się również emerytów i rencistów. Dziękujemy i prosimy o wsparcie.
  10. Rodzina z parafii Św. Rocha prosi o datki do puszek na remont mieszkania, które uległo całkowitemu spaleniu. Ofiara przeznaczona zostanie na materiały budowlane i podstawowe sprzęty AGD.