Ogłoszenia Duszpasterskie 20160214

Informacja pobrana z zmartwychwstania.pl – Ogłoszenia Duszpasterskie 20160214

Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)

Dzisiaj 1 niedziela Wielkiego Postu.

W dzisiejszą niedzielę Msza św. o godz. 9.30 dla uczniów klas drugich szkół podstawowych i ich rodziców.

Dzisiaj Msza św. o godz. 12.30 dla uczniów klas pierwszych i drugich gimnazjum przygotowujących się do bierzmowania i ich rodziców.

W dzisiejszą niedzielę w naszym kościele o godz. 17.00 modlitwy do Miłosierdzia Bożego wraz z katechezą.

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 18.00 w naszym kościele kolejne, szóste spotkanie uczestników Seminarium Odnowy Wiary. Konferencję wygłosi Ks. Tomasz Kozłowski, wikariusz parafii św. Rocha w Białymstoku. Zapraszamy.

Gorzkie Żale w naszym kościele w niedziele (po Mszy św. o godz. 11.00), we środy i soboty (po Mszy św. o godz. 18.00). Droga Krzyżowa w naszym kościele: dla dzieci we środy o godz. 17.15 (opiekuje się Ks. Adam i Panie katechetki); dla dorosłych w piątki o godz. 17.15 (opiekuje sią Ks. Wojciech; rozważanie na najbliższy piątek przygotowuje Koło Przyjaciół Radia Maryja) i dla młodzieży również w piątki po Mszy św. o godz. 18.00 (Ks. Adam i Ks. Michał). W niedziele Wielkiego Postu śpiewamy Godzinki o Męce Pańskiej.

Za udział w Gorzkich Żalach i Drodze Krzyżowej możemy otrzymać odpust zupełny.

Rekolekcje w naszym kościele (także szkolne) będące jednocześnie renowacją Jubileuszowych Misji Parafialnych w 4 niedzielę Wielkiego Postu, poniedziałek, wtorek i środę (6-9 marca 2016 r.). Rekolekcjom będzie przewodniczył Ojciec dr Zbigniew Podlecki, redemptorysta.

Jutro (15.02) liturgiczne wspomnienie bł. Ks. Michała Sopocki. Główna Msza św, w kościele Miłosierdzia Bożego w Białymstoku o godz. 18.00 pod przewodnictwem Abp. Edwarda Ozorowskiego, Metropolity Białostockiego. Mamy zaproszenie do udziału w tej uroczystości.
Dziękuję za dzisiejsze ofiary na naszą plebanię, w następną niedzielę ofiary na tacę na Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku.

Jest czasopismo Miłujcie się, ciekawe artykuły. Zachęcam do lektury.

Proszę o słodycze i artykuły żywnościowe na paczki świąteczne.

Jutro, we wtorek i we środę (15-17.02) uczestniczymy w rekolekcjach dla księży Dekanatu Białystok Bacieczki. Z tej racji w tych dniach kancelaria nieczynna w godz. od 9.00 do 10.00. Prosimy o modlitwę w intencji naszych rekolekcji.

Uwaga: Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)