31 stycznia – 4. Niedziela Zwykła – Ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 31 stycznia – 4. Niedziela Zwykła – Ogłoszenia

 1. Dzisiaj jest 4 NIEDZIELA ZWYKŁA.
 2. 2 lutego  wtorek – ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO – ŚWIĘTO MATKI BOŻEJ GROMNICZNEJ Msze św. będą o godz. 7.0010.3016.30 i 18.00. Na wszystkich Mszach św. poświęcenie gromnic. Jest to też Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Módlmy się w intencji sióstr zakonnych i zakonników. Taca w tym dniu na zakony klauzurowe. W tym dniu żegnamy żłóbek. W przedsionku kościoła można nabyć świece gromnice. Para: 5zł. W tym dniu kancelaria parafialna nieczynna
 3. 3 lutego – środa  Wspomnienie św. Błażeja, Biskupa i Męczennika. Po każdej Mszy św. poświęcenie świec i błogosławieństwo św. Błażeja. Jest on patronem od chorób gardła.
 4. 5 lutego  piątek  – Wspomnienie św. Agaty, dziewicy i MęczennicyW tym dniu na każdej Mszy św. błogosławieństwo i poświęcenie chleba i wody ku czci św. Agaty. Chleb i woda poświęcone w dniu św. Agaty chronią przed pożarami i wypadkami. Zachęcamy kierowców, aby w samochodach wozili chleb św. Agaty, aby strzegła przed wypadkami. 
 5. 4 lutego – pierwszy czwartek miesiąca – dzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne. Po wieczornej Mszy św. godzina święta i spotkanie Grona Przyjaciół Seminarium Duchownego.              
 6. 5 lutego  pierwszy piątek miesiąca Msze św. będą o godz. 6.307.00 i 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 16.30. Spowiadać będziemy rano od godz. 6.30 i wieczorem od godz. 17.30. Księża odwiedzą z Panem Bogiem chorych od godz. 9.30.                                    
 7. 6 lutego – pierwsza sobota miesiąca. Msza św. i nabożeństwo ku czci Niepokalanego serca NMP o godz. 7.00.
 8. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 18.30.
 9. W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie  czynna   z rana od godz. 8.30 do 9.30.
 10. Ksiądz Proboszcz dziękuje za ofiary na budowę kościoła składane podczas kolędy oraz za składaną makulaturę. W przyszłą niedzielę ofiary na tacę będą  przeznaczone na budowę kościoła.
 11. Trwa kolęda – wizyta duszpasterska. Pragniemy spotkać się z całą rodziną. Prosimy o ofiary na budowę naszego nowego kościoła. Dzisiaj do  bloków przyjdą ministranci aby przypomnieć o kolędzie i zapytać kto przyjmie kapłana.