III NIEDZIELA ZWYKŁA 24 stycznia 2016r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – III NIEDZIELA ZWYKŁA 24 stycznia 2016r.

1/ Wczoraj rozpoczął się w naszej parafii Kurs Alfa. Spotkania odbywać się będą w soboty o godz. 17.00 na plebanii. Zapraszam chętne osoby.

2/ We wtorek zapraszam dzieci z rodzicami i młodzież gimnazjalną na kulig do Sowlan. Chętnych proszę o zapisywanie się dziś w zakrystii po Mszy św.

3/ Już po raz kolejny dzięki Chrześcijańskiemu Ruchowi Społecznemu „Dobro Wspólne” możemy wspierać naszą wspólnotę parafialną przekazując na jej rzecz 1% podatku dochodowego w rozliczeniu rocznym. Ulotki z numerem KRS i instrukcją znajdują się przy wyjściu z kościoła. Otrzymaliśmy je też na kolędzie. W zeszłym roku dzięki odpisowi 1% otrzymaliśmy ponad 5000 zł. Dziękujemy i prosimy o dalsze wsparcie. Po raz kolejny organizujemy akcję rozliczeń PIT. Od niedzieli 30 stycznia będzie można w zakrystii składać dokumenty. Prosimy o pozostawienie wraz z nimi kartki z numerem telefonu. Rozliczenia wykonywane będą nieodpłatnie przez wykwalifikowane osoby.

4/ Dziękuję z ofiary złożone na konto parafii oraz indywidualne podczas kolędy.

5/ Kolęda w tym tygodniu:

     24 I (niedziela) od godz. 12.30 ul. Polna; od 13.00 ul. Gen. Maczka

     Od godz. 16.30   

     25 I (poniedziałek) ul. Zawady                                                                                                                              

      numery parzyste od p. Szpakowskich (2E) do p. Kalata (50)                                                                                                      

    26 I (wtorek) ul. Zawady 

       numery parzyste od p. Radzewicz (106) do p. Kosakowskich (56)

   27 I (środa) ul. Zawady

       numery nieparzyste od p. Mlenko (7) do p. Korbut (41)

   28 I (czwartek) ul. Zawady

       numery nieparzyste od p. Tymińskich (107) do p. Kosakowskiego (56)

   29 I (piątek) ul. Zawady

        od p. Grzegorek (157) do p. Szarkowskich (118)

6/ Bóg zapłać za okazywaną życzliwość, gościnność i miłą atmosferę podczas wizyty duszpasterskiej w Waszych domach. Rodziny, które zechcą jeszcze przyjąć kapłana po kolędzie, a nie mogły uczynić tego z różnych przyczyn w określonym terminie proszę o kontakt.

7/ Dziękuję z ofiary złożone na konto parafii oraz indywidualne podczas kolędy.

8/ Przy wyjściu z kościoła można nabywać świece gromnice w cenie – 5zł. (para).

9/ Zapraszam do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę.

10/ Do wieczności odszedł z naszej parafii do śp. Marek Wiśnioch. Pogrzeb odbędzie się jutro o godz. 10.00. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.