KULIG – szczegóły

Informacja pobrana z bialystok.oaza.pl/dk – KULIG – szczegóły

sankiKochani.
W związku z tym , że bal karnawałowy się udał i nie wszytkie siły zostały spożyte – odbędzie się dogrywka , a mianowicie kulig Domowego Kościoła w dniu 31.01.2016 / niedziela około południa. Koszt około 25 zł za osobę dorosłą dzieci około 20zł za pierwsze/15 zł za drugie/10 zł za trzecie dziecko – cena około bo, przy dużej ilości może być mniejsza – ale zapewne wszyscy ten rabat  z chęcią przekażą na ośrodek w Czarnej Białostockiej. Dla chętnych sprzedaż przejazdów abonamentowych na przyszłe zimy.

Prosimy na pocztę do nas wysyłać imienną listę osób i dzieci. Liczba miejsc wolnych do zapisania jest ograniczona – decyduje kto ma lepsze znajomości lub kolejność zgłoszeń – to jeszcze do ustalenia…
Na kuligu będą różne atrakcje, są to niespodzianki, ale możemy chyba część zdradzić, że na jednych z sań zabrakło konia i trzeba będzie samemu jakoś na zmianę ciągnąć, kulig wiedzie przez las gdzie mieszkają wilki i  trzeba będzie je przeganiać śnieżkami i jeszcze inne atrakcje…
Piszcie do nas – czas nagli. Miłej zabawy:

fabek@buziaczek.pl

SZCZEGÓŁY:

Witajcie.
Wszyscy którzy wybierają się na kulig i wszelkie inne niespodzianki z tym związane – podajemy kilka informacji organizacyjnych.

Miejsce – Wólka Ratowiecka 42 naprzeciwko Domu Opieki – według Google : 53.277275, 23.224790 – wystarczy skopiować ten numer i wkleić w wyszukiwarkę google maps, a pojawi nam się te miejsce.
Opis drogi dojazdu- kierunek z Białegostoku na Sokółkę i Czarną Białostocką / mijając Świętą Wodę około 4 km dalej jest droga w lewo za przystankiem- kierunek RUDA RZECZKA 2km i biała strzałka DOM OPIEKI. Skręcamy w tę drogę i cały czas główną drogą / kilka ostrych zakrętów/ podążamy do niestrzeżonego przejazdu kolejowego !!!! Za przejazdem prosto do Wólki Ratowieckiej i w lewo. Od tego skrzyżowania około 500 metrów za mostkiem w prawo i naprzeciw Domu Pomocy Społecznej ” Złota Jesień” jest teren ogniska i wszelkich zabaw.

Las i wilki są zaraz obok – las to takie dużo drzew i śniegu, a wilki to takie duże pieski … Termin zgłoszeń – jak najszybciej aby można było tyle koni na prerii złapać, ostateczne zapisy do czwartku. Można zabrać znajomych – niech wiedzą, jak można się kulturalnie i bez alkoholu bawić.
Opłata – na miejscu dla mnie- Andrzej – 25 zł dorośli i nastolatkowie, 20 zł -pierwsze dziecko 15 zł drugie dziecko, 10 zł trzecie dziecko – jak duża rodzina to max 95 zł – weźcie ze sobą portfele – automat nie wydaje reszty – wszelka nadwyżka przekazana zostanie na ośrodek w Czarnej Białostockiej – dlatego nadwyżki mogą być duże…

Będę się wyróżniał kamizelką odblaskową – dla tych co nie znają. Jeśli mróz dopisze – jest tam duże miejsce do jeżdżenia na łyżwach można ze sobą zabrać sprzęt, będzie też coś ciepłego, ale kiełbaski swoje. Na tym terenie będzie jeszcze inny kulig – inne ognisko – szukajcie naszych…

Godzina – sanie będą kursowały dla nas od około 13.00 na kilka przejazdów – zależy ile będzie osób , ale teren możemy zająć znacznie wcześniej i korzystać z ognisk lodowiska, górki bałwana ….
Atrakcje – część atrakcji jest niespodzianką – więc nie wszystkie zostały wymienione…

Do zobaczenia. Zapraszamy.
Rejonowi: Białystok- Starosielce
Agata i Andrzej Fabiańscy 500 246 707; 502 024 842; 601 740 357;

Z Panem Bogiem.