II NIEDZIELA ZWYKŁA 17 stycznia 2016r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – II NIEDZIELA ZWYKŁA 17 stycznia 2016r.

1/ Dziękuję Domowemu Kościołowi za sprzątnięcie naszej świątyni. Za tydzień zapraszam do sprzątania chętne osoby.

2/ We wtorek 19 stycznia dzień imienin Księdza Biskupa Henryka Ciereszki. Dostojnego Solenizanta polecajmy Bogu w naszych osobistych modlitwach.

3/ Bp Henryk udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży 11 maja br. o godz. 18.00, wizytacji kanonicznej dokona 19 czerwca br. oraz odprawi odpustową Mszę św. 24 lipca o godz. 10.00.

4/ Porządek Kolędy:

17 I (niedziela) godz. 13.30 ul. Kiemliczów

18 I (poniedziałek) ul. ul. Dolna od p. Suchockich (nr 1) i od p. Daniuk nr 136

19 I (wtorek) ul. Lodowa od p. Dołkin (nr 4) do p. Michalskich (nr 16B)

20 I (środa) ul. Lodowa od p. Smilewicz (nr 17) do p. Grynkiewicz (nr 57)

21 I (czwartek) ul. od p. Piłkowskich (nr 62) i od p. Sztachelskich (nr 86)

22 I (piątek) ul. Orląt Lwowskich

23 I (sobota) od godz. 11.00 ul. Szyszkowa i Chmielowa

24 I (niedziela) od godz. 13.00 ul. Gen. Maczka; od 14.00 ul. Polna

25 I (poniedziałek) ul. Zawady                                                                                                                                                                 numery parzyste od p. Szpakowskich (2E) do p. Kalata (50)

26 I (wtorek) ul. Zawady                                                                                                                                                                            numery parzyste od p. Radzewicz (106) do p. Kosakowskich (56)

27 I (środa) ul. Zawady                                                                                                                                                                                 numery nieparzyste od p. Mlenko (7) do p. Korbut (41)

28 I (czwartek) ul. Zawady                                                                                                                                                                             numery nieparzyste od p. Tymińskich (107) do p. Kosakowskiego (56)

29 I (piątek) ul. Zawady od p. Szarkowskich i od p. Grzegorek

5/ Zachęcam do nabywania gromnic – 5zł. (para).

6/ Planowany jest w naszej parafii Kurs Alfa. Początek w sobotę o godz. 17.00. Zapraszam.

7/Dziękuję za wszelkie ofiary przekazane na konto parafii oraz indywidualne. Zwracam się do Was drodzy parafianie z prośbą o przekazanie 1 % na potrzeby naszej parafii. Ulotki zostały wyłożone na stoliku z tyłu kościoła.

8/ Bóg zapłać za życzliwość okazywaną podczas Wizyty duszpasterskiej.