NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 10 stycznia 2016r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 10 stycznia 2016r.

1/ Zapraszam chętne osoby do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę.

2/ W przyszłą sobotę odbędzie się Karnawałowy Bal Parafialny.

3/ Rozpoczęcie zabawy karnawałowej poprzedzi Msza św. w naszym kościele o godz. 18.00, a po niej zapraszam całą naszą parafię i gości na koncert kolęd w wykonaniu Olgi Szomańskiej. Przy wyjściu z kościoła zbierane będą dobrowolne ofiary do puszki na pokrycie kosztów związanych z koncertem.

4/ Zachęcam rodziny do przyjęcia młodzieży w swoich domach w dniach poprzedzających Światowe Dni Młodzieży. Deklaracje można odbierać w zakrystii. Zapraszam chętną młodzież z parafii do zaangażowania się w wolontariat na czas pobytu gości w naszej diecezji i parafii.

5/ Seminarium Duchowne w Białymstoku zaprasza serdecznie młodzież męską ma trzydniowe rekolekcje powołaniowe. Rekolekcje rozpoczynają się w piątek 29 stycznia 2016 r. o godz. 16, a kończą w niedzielę 31 stycznia o godz. 14. Zapisy na rekolekcje pod nr tel: 697 982 430 oraz 85 748 20 29 lub przesyłając dane na adres: rektorat@awsd.bialystok.pl Należy zabrać ze sobą: Pismo Święte, różaniec, notatnik, śpiwór, strój sportowy.

6/ Porządek Kolędy

10 I (niedziela) godz. 13.30 ul. Rzędziana , Arktyczna

11 I (poniedziałek) ul. Sapiehy, ul. Wspaniała, ul. Kryształowa

12 I (wtorek) ul. Liliowa, Zamoyskiego

13 I (środa) ul. Radziwiłła

14 I (czwartek) ul. Końcowa (od nr.1) do p. Dolida do ul. Liliowej

15 I (piątek) ul. Końcowa od p. Hołubowicz (nr 74) do ul. Liliowej

16 I (sobota) od. godz. 11.00 ul. Chłodna

17 I (niedziela) od godz. 13.30 ul. Kiemliczów

18 I (poniedziałek) ul. Dolna od p. Suchockich (nr 1) i od p. Daniuk nr 136

19 I (wtorek) ul. Lodowa od p. Dołkin (nr 4) do p. Michalskich (nr 16B)

7/ Z serca dziękuję za każdy przejaw życzliwości kapłanowi kolędującemu oraz za ofiary złożone na potrzeby parafii.

8/ Bóg zapłać za ofiary  na konto naszej parafii oraz indywidualne na renowację chrzcielnicy.

9/ Podczas kolędy Msze św. od poniedziałku do piątku o godz. 8.00