Ostatnie spotkanie z Prorokiem

Informacja pobrana z chcejezusa – Ostatnie spotkanie z Prorokiem

Dobiegliśmy do mety! Ostatnie spotkanie z Prorokiem przeszło do historii. Tym razem pochylaliśmy się nad księgą proroka Malachiasza. Ksiądz Kamil Dąbrowski ukazał nam głębię tego przesłania. Prorok Malachiasz z miłością, choć w ostrych słowach, wzywał do nawrócenia. Głęboka relacja z Bogiem wiąże się z autentyczną przemianą życia. Nie można twierdzić, że wiara to tylko uczucia i emocje. Prawdziwa wiara wyraża się w konkrecie codziennego życia. Jeśli autentycznie kocham Boga, to moje życie staje się zgodne z Jego wolą i Jego przykazaniami.

Boże Narodzenie to czas, kiedy wołamy o Emmanuela szczególnie tam gdzie wciąż żyjemy bez Boga. Niech te szczególne dni sprawią, że będziemy z utęsknieniem zapraszać Boga do naszych ciemności. Bo tylko On – Emmanuel – jest w stanie zapalić w nich prawdziwe światło miłości.

Ps. Od Izydora:
Nagrania ze wszystkich spotkań można obejrzeć na http://izydor.tv/chce Nowością są nagrania z kamery 360st. Dzięki temu sam możesz podczas oglądania sterować kamerą. Jeśli będziesz oglądał nagrania w miarę nowym telefonem/tabletem spróbuj poruszać nim, a zobaczysz jak zmienia się widok (użyj wtedy programu YouTube, a nie przeglądarki)… Jednak największą atrakcję będą miały osoby posiadające okulary VR.