NASZA DRUŻYNA NA DIECEZJALNEJ OLIMPIADZIE SPORTOWO-LITURGICZNEJ

Informacja pobrana z mbcz.archidiecezja.net – NASZA DRUŻYNA NA DIECEZJALNEJ OLIMPIADZIE SPORTOWO-LITURGICZNEJ

DSC_0496

12 grudni w par. Św. Kazimierza w Białymstoku odbyła się olimpiada sportowo-liturgiczna. Każda parafia mogła wystawić  dziesięcioosobową drużynę, w skład której powinni wejść chłopcy i dziewczęta w określonym wieku oraz jeden ojciec i jedna matka. Wymogiem udziału w olimpiadzie było również zaangażowanie w służbę liturgiczną. Nie zabrakło również drużyny z naszej parafii. Siedmioosobowa drużyna walczyła w konkurencjach sportowych, a trzyosobowa ekipa była testowana z wiedzy liturgicznej. Ostatecznie nasza parafia zajęła czwarte miejsce w diecezji. Dziękuję wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział w olimpiadzie. Szczególnie jestem wdzięczny rodzicom za dotransportowanie naszej drużyny do Białegostoku. ZDJĘCIA