Nowe Życie w par. Św. Rocha

Informacja pobrana z chcejezusa – Nowe Życie w par. Św. Rocha

W dniach 11-13 grudnia w parafii św. Rocha odbył się kurs NOWE ŻYCIE prowadzony przez Białostocką Szkołę Nowej Ewangelizacji. To był PIĘKNY CZAS DOŚWIACZANIA BOŻEJ MIŁOŚĆI. 64 uczestników rekolekcji otrzymało przepiękny prezent – Nowe Życie. Chwała Panu !!!

Oto kilka świadectw z tego kursu:

Na tym kursie Jezus kolejny raz dał mi odczuć,
że jestem ważna,
że mnie bardzo kocha,
że jest w każdej minucie mojego życia, nawet wtedy, gdy Go nie czuję osobiście.
Widziałam Go w uśmiechach innych uczestników, jak przemieniał ich twarze, jak zmieniał ich od środka.
Mnie też dotknął z uzdrowieniem wybaczenia mojemu ojcu, który zabił moją mamę. Stało się to na modlitwie. Poczułam fizyczne wyrwanie z mojego ciała goryczy i smutku. Jestem szczęśliwa, że jestem na drodze ku pojednaniu z ojcem, który jest na tamtym świecie. Ofiarowałam za niego wczorajszą Eucharystię i będę czyniła kolejne kroki, by mu pomóc.

Beata, lat 40

Na tym kursie Jezus wzmocnił fundament mojego NOWEGO ŻYCIA, który został wylany podczas Seminarium Odnowy Wiary. Rozwiał obawy dotyczące przyszłości i wlał nadzieję w słowach „Moje plany dotyczące Twojej przyszłości są pełne pokoju i nadziei” Jr 29.11 Już nie poję się przyszłości, bo wiem, że JEZUS jest ze mną ZAWSZE.
CHWAŁA PANU, Anna 41 lat

Na tym kursie Jezus pokazał mi, ile Jego miłości można zobaczyć w innych ludziach. Pokazał czym jest wspólnota, czego wcześniej nie rozumiałam. Jezus pokazał mi drogę do wspólnoty, pragnę w niej być i radować się w Panu z innymi oraz umacniać się w wierze.
Chwała Panu, Edyta 37 lat

Na tym kursie Jezus pokazał mi, że jestem prawdziwie piękna pomimo swych wad, grzechów, jakie popełniam. Uświadomił mnie, że jest osoba, która zawsze była przy mnie, wspierała mnie, która mnie od zawsze kochała do szpiku kości. Tą osobą jest ON SAM. Wiem, że mnie kocha i miłuje, przytula, gdy jest mi źle, pokazuje drogę, daje wskazówki dzięki innym osobom, mojej rodzinie, przyjaciołom.
To On mnie miłuje i podkreśla mi, że: „jesteś piękna, przyjaciółko moja i nie ma w tobie skazy”.
Dziękuję Panie, że jesteś, że dotarło do mnie, że to Ty jesteś miłością, że miłość pochodzi od Ciebie.
Magda, lat 23

Na tym kursie Jezus dał mi odpowiedź na wiele moich wątpliwości, które rodziły się we mnie, podczas trwania we wspólnocie. Zrozumiałem czym jest przebaczenie i doświadczyłem ogromnej łaski dotknięcia przez Ducha Świętego. Zburzyłem w sobie mur, który budowałem przez lata – mur, który był moją maską. Zrozumiałem jakie zniszczenie spowodował grzech w moim życiu.

Chwała Panu, Jarek 37 lat

nz-roch-5
nz-roch-4
nz-roch-3
nz-roch-2
nz-roch-1