6 grudnia – II Niedziela Adwentu – Ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 6 grudnia – II Niedziela Adwentu – Ogłoszenia

 1. Dzisiaj jest 2 NIEDZIELA ADWENTU.
 2. 8 grudnia – wtorek – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMPMsze św. będą o godz. 7.0010.3016.30 i 18.00. W tym dniu rozpocznie się Nadzwyczajny Jubileusz Miłosierdzia i zakończy się w uroczystość liturgiczną Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, 20 listopada 2016 roku. W tym dniu kancelaria parafialna nieczynna!
 3. W następną niedzielę błogosławienie matek oczekujących potomstwa – na wszystkich Mszach św.
 4. W przyszłą niedzielę – 13 grudnia – o godz. 7.00 w naszej parafii rozpoczynają się rekolekcje adwentowe i będą trwały do wtorku włącznie. Plan rekolekcji na tablicy ogłoszeń, na   stronie internetowej parafii, także ministranci rozdają dzisiaj przed kościołem plan rekolekcji. Módlmy się w intencji rekolekcji.
 5. Roraty będą odprawiane od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, w soboty o godz. 7.00. Zapraszamy, dzieci, młodzież i starszych do udziału w roratach. Dzieci uczestniczące w roratach otrzymują obrazki świętych polskich.
 6. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 18.30.
 7. Świece Caritas na stół wigilijny można nabyć w przedsionku kościoła. Ofiary ze świec przeznaczone są na paczki dzieciom z ubogich rodzin.
 8. Opłatki poświęcone na stół wigilijny można nabyć w starej kancelarii przy zakrystii, a także w kancelarii na plebanii. Ofiary z opłatków przeznaczone są na budowę kościoła.
 9. Stowarzyszenie Rodzina Na Plus rozprowadza pocztówki i ozdoby świąteczne wykonane przez parafian.
 10. Dzisiaj zbierane są ofiary do puszek na potrzeby Kościoła na Wschodzie.
 11. Jest czasopismo „Drogi Miłosierdzia” na grudzień. Można nabyć przed kościołem.
 12. Ksiądz Proboszcz dziękuje za ofiary na budowę kościoła oraz za skladaną makulaturę. Obecnie są prowadzone prace budowlane wewnątrz kościoła. W przyszłą niedzielę – drugą miesiąca – taca na budowę kościoła.