Nowe Życie w par. A. Boboli

Informacja pobrana z chcejezusa – Nowe Życie w par. A. Boboli

Dziś zakończyliśmy w SP 49 w Białymstoku kurs Nowego Życia. Chwała Panu za ten czas w którym doświadczyliśmy Bożej miłości.
Oto kilka świadectw:
Jezus wlał dużo miłości i dał wielki pokój w sercu. Pokazał jak mam postępować w życiu abym była szczęśliwa Ja i moja rodzina. Pokazał mi że samemu nic się nie uda, do rozwijania się potrzebna jest wspólnota, miłość do drugiego człowieka.
Urszula lat 42

Jezus pokazał mi, że istnieje miłość nie na pokaz, nie taka która coś oczekuję w zamian. Miłość prawdziwa nie mająca końca. Miłość mimo wszystko, mimo grzechu, mimo błędu. Pokazał mi że jest wstanie wszystko wybaczyć, a przede wszystkim pokazał mi że układanie życia po swojemu nigdy nie wychodzi na dobre i życie bez wiary jest puste i nic nie warte.
Aneta lat 28

W czasie rekolekcji Bóg ponownie pokazał jak mnie kocha że się o mnie troszczy i nie muszę się lękać bo On jest zawsze przy mnie i pragnie mojego dobra. Przezwyciężył mój lęk i obawę, że mogę oddać się Mu całkowicie, a On będzie działał we mnie.
Magda lat 33

Po prostu dał mi Nowe Życie po 3 latach pustyni. Na nowo odkryłam radość z bycia ukochanym dzieckiem Boga. A fizycznie zabrał mi migrenę, mdłości i silne zawroty głowy które trwały od trzech tygodni.
Dorota lat 33

Na tych rekolekcjach kolejny raz przekonałem się że Jezus Żyje. Teraz także żyje we mnie. Doznałem także obecności Ducha Świętego który napełnia całego mnie. Poznałem co to takiego wspólnota. Od teraz jestem napełniony pokojem.
Józef lat 52

Jezus chciał żebym tu był. Chciał żebym ogłosił Go moim Panem, uczyniłem to i jestem z tego dumny. Poczułem Ducha Świętego i nie mam już wątpliwości. Czuję że chce, abym gdy wrócę do domu, do rodziny, do znajomych dawał swoim zachowaniem, postępowaniem, uśmiechem, pewnością świadectwo swojej wiary. Chce być teraz bliżej Zbawiciela i cieszyć się Jego planem na moje życie.
Konrad lat 24

nz-bobola-3
nz-bobola-2
nz-bobola-1