Ogłoszenia Duszpasterskie 20151025

Informacja pobrana z zmartwychwstania.pl – Ogłoszenia Duszpasterskie 20151025

Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)

Dzisiaj 30 niedziela zwykła. Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Własnego Kościoła.

Dzisiaj o godz. 16.00 w dolnym kościele spotkanie kandydatów do służby ministranckiej.

Święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza (28.10).

W następną niedzielę Uroczystość Wszystkich Świętych (1.11). W naszym kościele porządek Mszy św. niedzielny. Po Mszy św. o godz. 12.30 Różaniec z rozważaniami dla Kół Żywego Różańca i wszystkich chętnych.

Zapisujemy na wypominki czyli na modlitwy za naszych Zmarłych. Będą one odbywały się w naszym kościele od 3 do 30 listopada, codziennie o godz. 17.15.

Ks. Adam ze swoim bratem Szymonem przygotowali piękny kalendarz naszej parafii na rok 2016. Jest on pamiątką jubileuszowych misji i konsekracji naszego kościoła. Prosimy o zaopatrzenie się w ten piękny kalendarz, a także podarowanie go naszym bliskim, znajomym.

Nasza parafia organizuje i zaprasza na 8. dniową pielgrzymkę samolotową do sanktuariów Portugalii i Hiszpanii. Pielgrzymka w dniach: 6-13 lipca 2016. Cena pielgrzymki 3200 zł. Informacje u Ks. Wojciecha, organizatora pielgrzymki lub na stronie internetowej parafii (tu szczegółowy plan pielgrzymki).Prosimy o decyzję do 28 października 2015 i wpłacenie zaliczki w kwocie 300 zł. na zabukowanie samolotu, wtedy będzie taniej. Zapraszamy na pielgrzymkę naszych parafian i chętne osoby spoza parafii.

Jest młodzieżowe czasopismo Miłujcie się. Ciekawe artykuły, zachęcam do lektury.

Dziękuję za ofiary dzisiaj składane na nasza plebanię, za ofiary składane na konto parafii, w kancelarii, za wszelką życzliwość. Trwają prace wewnątrz budynku.

Mamy zaproszenie na sobotę 31.10.2015 r. do naszego Seminarium Duchownego przy ul. Warszawskiej 46 na godz. 10.00 na modlitewne spotkanie Grona Przyjaciół Białostockiego Seminarium.

Katecheza przed chrztem dziecka dla rodziców i chrzestnych w listopadzie wyjątkowo w niedzielę 8.11 o godz. 17.00 – przeniesiona ze względu na Uroczystość Wszystkich Świętych.

W najbliższą sobotę (31.10) w naszym kościele adoracja Najświętszego Sakramentu (w ciszy) po Różańcu; natomiast w niedzielę (8.11) po Mszy św. o godz. 18.00 adoracja młodzieżowa Najświętszego Sakramentu.

Uwaga: Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)