XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 11 października 2015 r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 11 października 2015 r.

1/ Dziś zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

2/ Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła.

3/ We środę 13 października Różaniec Fatimski o godz. 17.30. W tym dniu zostaną poświęcone różańce, które przyniosą dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii św., a po Mszy św. spotkanie formacyjne rodziców i dzieci z klas I i II Szkoły Podstawowej.

4/ Dzień Edukacji Narodowej – 14 października. W modlitwie pamiętajmy o nauczycielach, katechetach, wychowawcach i pracownikach szkoły.

5/ W przyszłą sobotę 17 października Msza św. w naszym kościele o godz. 8.00, po niej nabożeństwo różańcowe. Wieczorem Msza św. o 17.30, podczas której zostanie zawarty sakrament małżeństwa.

6/ Ogólnopolska Pielgrzymka Kobiet na Jasną Górę pod hasłem „Nowe Życie w Chrystusie” odbędzie się w sobotę 17 października br. Podczas pielgrzymki zostanie dokonany Akt Zawierzenia Maryi Polskiego Związku Kobiet Katolickich. Zachęcamy do uczestnictwa.

7/ W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie formacyjne uczniów z Gimnazjum klas I – II – III.

8/ Za tydzień taca na Misje.

9/ Na ławkach wyłożone zostały kartki na tzw. ”wypominki”. Proszę o wypisanie imion zmarłych. Modlić się na różańcu za tych zmarłych będziemy od 2 do 4 listopada. Natomiast za polecanych w wypominkach odprawione będą Msze św. 1 listopada o godz. 10.00 i 2 listopada o godz. 18.00

10/ „Bóg ma ludzką twarz: Jezusa”  Benedykt XVI