Ogłoszenia Duszpasterskie 20151004

Informacja z: zmartwychwstania.pl – Ogłoszenia Duszpasterskie 20151004

Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)

Dzisiaj 27 niedziela zwykła.

Październikowe Nabożeństwo Różańcowe w naszym kościele po Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszamy do udziału w nabożeństwie dorosłych, dzieci i młodzież lub do modlitwy różańcowej w gronie rodziny,

Dzisiaj w naszym kościele Msza św. o godz. 9.30 dla uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej. Dzisiaj ta Msza św. z błogosławieństwem zwierząt i ptaków domowych. Różaniec dla dzieci po Mszy o godz. 9:30

W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 Różaniec z rozważaniami dla Kół Żywego Różańca i wszystkich chętnych.

Dzisiaj w naszym kościele o godz. 17.00 katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych, których dzieci będą miały chrzest w październiku.

Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, Dziewicy (5.10).

Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej (7.10).

Wspomnienie bł. Wincenetgo Kadłubka, Biskupa (9.10).

Wysłałem do Watykanu 231 naszych podpisów w sprawie ratowania rodziny podczas rozpoczynającego dzisiaj Synodu Biskupów. Bardzo dziękuję, jak również jestem wdzięczny za ofiarowanych w ubiegłą niedzielę do puszek 873,02 zł. na remont spalonego mieszkania.

Dziękuję za dzisiejsze ofiary do puszek na naszą parafialną Caritas.

Jest październikowe czasopismo Drogi Miłosierdzia, ciekawe artykuły, zachęcam do lektury.

Ks. Adam ze swoim bratem Szymonem przygotowali piękny kalendarz naszej parafii na rok 2016. Jest on pamiątką jubileuszowych misji i konsekracji naszego kościoła. Możemy już dzisiaj zaopatrzyć się w ten piękny kalendarz, a także podarować naszym bliskim, znajomym.

Nasza parafia organizuje i zaprasza na 8. dniową pielgrzymkę samolotową do sanktuariów Portugalii i Hiszpanii. Pielgrzymka w dniach: 6-13 lipca 2016. Cena pielgrzymki 3200 zł. Informacje u Ks. Wojciecha, organizatora pielgrzymki lub na stronie internetowej parafii (tu szczegółowy plan pielgrzymki).Prosimy o decyzję do 28 października 2015 i wpłacenie zaliczki w kwocie 300 zł. na zabukowanie samolotu, wtedy będzie taniej. Zapraszamy na pielgrzymkę naszych parafian i chętne osoby spoza parafii.

Wczoraj odbyła się pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Różanegostoku. Brało w niej udział 49 osób.

W następną niedzielę Msza św. o godz. 9,30 dla dzieci klas drugich szkoły podstawowej, a godz. 12.30 dla uczniów klas pierwszych i drugich gimnazjum oraz ich rodziców.

W następną niedzielę ofiary do puszek na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia im. św. Jana Pawła II. Młodzież będzie rozprowadzać kremówki.

Zapisujemy na wypominki od 3 XI do 30 XI o godz. 17.15

Uwaga: Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)