XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 30 sierpnia 2015r.

Informacja z: swkrzysztofbialystok.pl – XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 30 sierpnia 2015r.

1/ Dziękuję za sprzątnięcie naszego kościoła.

2/ Od dziś prowadzone są zapisy na pieszą pielgrzymkę do Krypna. Zachęcam do udziału w niej chętne osoby, rodziców z dziećmi, a także naszą młodzież. Na pielgrzymkę wyruszymy w sobotę 5 września o godz. 7.15 sprzed naszego kościoła.

3/ We wtorek 1 września początek roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszam dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli oraz pozostałych pracowników szkoły na Mszę św. o godz. 8.00. W tym dniu przypada 76 rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w modlitwie o poległych w obronie Ojczyzny.

4/ W tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo w pierwszy czwartek i pierwszy piątek. O godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi. Proszę dzieci, które w tym roku przystąpiły do I Komunii św. , aby rozpoczęły praktykę pierwszych piątków. W sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP po Mszy św. o godz. 18.00

5/ W przyszłą niedzielę będziemy gościli w naszym kościele relikwie św. Charbela. Po każdej Mszy św. błogosławieństwo relikwiami oraz namaszczenie olejem. Zapraszam parafian oraz gości do udziału w tej uroczystości.

6/ Za tydzień zbierane będą ofiary na Kurię Metropolitalną Białostocką