XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 23 sierpnia 2015r.

Informacja z: swkrzysztofbialystok.pl – XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 23 sierpnia 2015r.

1/ Dziękuję za ofiary złożone w ubiegłym tygodniu na potrzeby naszego kościoła.

2/ Dziękuję za sprzątnięcie naszej świątyni.

3/ Uroczystość NMP Częstochowskiej 26 sierpnia. Msza św. o godz. 18.00.

4/ Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie wyruszy w sobotę 5 września br. o godz. 7.00 sprzed Katedry Białostockiej. W tym roku obchodzimy XXX rocznicę koronacji obrazu Matki Bożej Pocieszenia.. Ukoronowaniem pątniczej wędrówki będzie uroczysta Msza Święta celebrowana w Krypnie o godz. 18.00. Serdecznie zapraszam do wyruszenia na wspólny pielgrzymkowy szlak. W naszej parafii zapisy na pielgrzymkę prowadzone będą od przyszłej niedzieli.

5/ Caritas Archidiecezji Białostockiej zaprasza na finał akcji Tornister pełen uśmiechów – koncert charytatywny, w poniedziałek 31 sierpnia 2015r. na placu przed Teatrem Dramatycznym. Początek od godz. 14.00. Na dzieci czekają liczne atrakcje. Program umieszczony został w gablocie.

 Modlitwa o deszcz

Módlmy się.

Boże, w którym żyjemy, poruszamy się i jesteśmy, Ty wiesz najlepiej czego nam do życia potrzeba. Udziel nam deszczu, którego tak bardzo potrzebuje spragniona ziemia. Chleba codziennego daj nam i w tym roku, abyśmy radując się ziemskim życiem, z tym większą ufnością pragnęli pokarmu, który daje życie wieczne. Przez Chrystusa Pana naszego.