12 lipca – XV Niedziela zwykła – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 12 lipca – XV Niedziela zwykła – ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie – 12.07.2020 r.

1. Dzisiaj 15. NIEDZIELA ZWYKŁA.
    Przypominamy, że w okresie wakacyjnym w tygodniu w dni powszednie nie ma Mszy św. o godz. 6:30, a w niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 14:00. Spowiedź w dni powszednie jest możliwa 20 minut przed Mszą św. W okresie wakacyjnym kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku w godz. 18:45 – 20:00.
  2. W okresie wakacyjnym zapraszamy na osobistą modlitwę w ciszy przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Codziennie od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy św. od godz. 18:45 do godz. 20:00.
  3. W tym tygodniu: 13.07 – poniedziałek – Wspomnienie Św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta. Po wieczornej Mszy św. Nabożeństwo Fatimskie.
    15.07 – środa – Wspomnienie Św. Bonawentury, Biskupa i Doktora Kościoła. Jest to również dzień imienin ks. Henryka, polecamy go Waszej życzliwej pamięci modlitewnej.
    16.07 – czwartek – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel
  4. Zapraszamy do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zbiórka odbędzie się od poniedziałku (13.07) do środy (15.07). W tych dniach można składać sprzęt w garażu wolnostojącym, który znajduje się pomiędzy domem parafialnym a kaplicą. Jest to sposobność do usunięcia z domu niepotrzebnego i zużytego sprzętu a jednocześnie okazja do wsparcia Polskich Misjonarzy w Zambii, Kamerunie, Kenii oraz Tanzanii. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie na zewnątrz kościoła łącznie z wykazem sprzętów, które można oddać oraz na ulotkach znajdujących się na stoliku za ławkami.
  5. W związku z dorocznym parafialnym odpustem ku czci NMP Królowej Rodzin pragniemy w tym roku ubogacić go o nabożeństwo ku Czci Najświętszej Maryi Panny zwane Akatystem. Jest to nabożeństwo składające się z pieśni pochwalnych, modlitw ku czci Chrystusa, Najświętszej Maryi Panny. Serdecznie zapraszamy do zaangażowania i przygotowania tego pięknego śpiewu pod kierunkiem naszego organisty – Pana Łukasza. Próba jutro (poniedziałek) o godz. 19:00 w domu parafialnym.
  6. Dziękuję za ofiary złożone na budowę Kościoła. W minionym tygodniu w kancelarii i na konto złożyliśmy 2250 zł. Dziękuję za ofiary złożone na dzisiejszą tacę, które są przeznaczone na fundusz budowy naszego Kościoła.
  7. Wszystkim parafianom i gościom życzmy dobrego tygodnia, udającym się na urlopy dobrego wypoczynku, a idącym do pracy potrzebnych sił.
    Niech zdrowie Was nie opuszcza i do szybkiego zobaczenia. Szczęść Boże.✝

Wasi duszpasterze