XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 27 września 2015r.

Informacja z: swkrzysztofbialystok.pl – XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 27 września 2015r.

1/ Dziś podczas Mszy św. o godz. 10.00 odbędzie się obrzęd poświęcenia tornistrów i przyborów szkolnych.

2/ Spotkanie w sprawie Projektu Obywatelskiego dziś po Mszy św. o godz. 10.00 na plebanii.

3/ Dziękuję wspólnocie RDK za oprawę liturgii.

4/ Dziękuję paniom za sprzątnięcie kościoła i pielęgnację krzewów wokół świątyni.

5/ Dziękuję za ofiary na potrzeby parafii oraz za złożone w ubiegła niedzielę przed kościołem na Radio Maryja i TV TRWAM.

6/ Koronka do Miłosierdzia Bożego, jutro o godz. 15.00 na skrzyżowaniu ulic Lodowej i Polnej.

7/ W tym tygodniu: pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota. Spowiedź sakramentalna od godz. 17.30.

8/ Nabożeństwo różańcowe od poniedziałku do soboty po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedziele po Mszy św. o godz. 10.00.

9/ Spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00.

10/ Zapraszam mężczyzn do powstającej przy naszej parafii grupy tzw. „Ministrantów Seniorów”.

11/ Parafialna pielgrzymka autokarowa do Częstochowy na Jasną Górę. Planowany wyjazd 10 – 11 października (sobota – niedziela). Koszt ok.140 zł. (ubezpieczenie, przejazd i nocleg). Zapisy po każdej Mszy św. i w kancelarii.

12/ W minionym tygodniu odszedł z naszej parafii do wieczności śp. Jan Słomiński. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.