XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 24 września 2016r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 24 września 2016r.

1/ Spotkanie młodzieży gimnazjalnej z kas I – II – III i ich rodziców dziś po Mszy św. o godz. 10.00.

2/ Dziś zakończenie Czterdziestogodzinnego nabożeństwa. Dziękuję osobom, które w tych dniach gromadziły się na Mszy św. i Adoracji Najświętszego Sakramentu. Księdzu Mariuszowi Borysowi za Słowo Boże ukazujące nam Boga Miłosiernego.

3/ W dniu dzisiejszym Ksiądz Biskup Henryk Ciereszko dokona Intronizacji relikwii i poświęcenia obrazu bł. Ks. Michała Sopoćko.

4/ Dziękuję mieszkańcom Osowicz i Sielachowskich za ufundowanie relikwiarza, p. Stanisławowi Kłosowskiemu za namalowanie obrazu Błogosławionego i p. Jackowi Dominowi za wykonanie relikwiarium.

5/ Dziękuję paniom z KŻR św. Krzysztofa za sprzątnięcie kościoła. Zapraszam osoby chętne do sprzątania w przyszłą sobotę.

6/ 09 środa – uroczystość Bł. Michała Sopoćki, Prezb. – Patrona Miasta Białegostoku.

7/ 09 czwartek – święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. W tym dniu obchodzi dzień swoich Imienin ks. Rafał. Zapraszam do modlitwy w intencji Solenizanta.

8/ 1 października Pierwsza sobota miesiąca – spowiedź od godz. 17.30. Początek nabożeństwa październikowego. Różaniec w tygodniu po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedziele po Mszy św. o godz. 10.00.

9/ Msze św. z udziałem dzieci sprawowane będą w naszym kościele od przyszłej niedzieli  2 października, o godz. 11.30. Serdecznie zapraszamy.

10/ Zapraszamy chłopców do służby liturgicznej, osoby uzdolnione do scholi i chętne osoby do bycia w „Oazie”, która powstaje przy naszej parafii.