XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 21 października 2018r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 21 października 2018r.

1/ Dziś w parafiach w Polsce prowadzone są badania niedzielnych praktyk religijnych.

2/ Wspomnienie św. Jana Pawła II, Papieża – w poniedziałek 22 października. Po nabożeństwie różańcowym oddanie czci relikwiom św. Jana Pawła II

3/ Dziękujemy za sprzątnięcie kościoła w dniu wczorajszym. Zapraszamy chętne osoby do tej posługi w najbliższą sobotę.

4/ Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę na potrzeby naszej parafii.

5/ Dziękujemy za złożone ofiary na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.

6/ W tym tygodniu na wspólną modlitwę różańcową zapraszamy mieszkańców: w poniedziałek – ul. Kryształowej i Zamoyskiego, we wtorek – ul. Orląt Lwowskich, w środę – ul. Liliowej, w czwartek – ul. Końcowej, w piątek – dzieci i młodzież, w sobotę – małżonków.

7/ Przyjmujemy na „Wypominki”. Prosimy o modlitwę i pamięć o swoich zmarłych. W kościele modlić się i wspominać ich imiona będziemy od 2 do 8 listopada.

8/ Msza św. z okazji Imienin Księdza Arcybiskupa Tadeusza Wojdy Metropolity Białostockiego będzie sprawowana w Katedrze białostockiej w niedzielę, 28 października br. o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy do modlitwy w intencji Najdostojniejszego Solenizanta.

9/ X Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym poświęcony sytuacji chrześcijan w Pakistanie, obchodzony będzie w Kościele w Polsce w przyszłą niedzielę, 28 października. W związku z tym przed kościołem będą zbierane ofiary do puszek na pomoc Kościołowi Prześladowanemu.