XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 2 sierpnia 2015r.

Informacja z: swkrzysztofbialystok.pl – XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 2 sierpnia 2015r.

1/ Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja NS po Mszy św. o godz. 8.00.

2/ Dziękuję za ofiary złożone w tym tygodniu na konto parafii oraz indywidualne.

3/ Zakończyliśmy prace przy naszym kościele. Dziękuję mężczyznom za ofiarowany czas i pomoc.

4/ Dziękuję za włączenie się i zaangażowanie przy organizacji odpustu połączonego z festynem. Darczyńcom i dobrodziejom za atrakcje dla dzieci, ciasto i inne potrawy. Bóg zapłać.

5/ Bóg zapłać panu Krzysztofowi Kosteckiemu za bezinteresowne przywiezienie wielu wywrotek ziemi za plebanię i panu Pawłowi Glinko za uporządkowanie jej koparko – spycharką.

5/ W tym tygodniu pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Początek adoracji i możliwość spowiedzi od godz. 17.00.