XV NIEDZIELA ZWYKŁA 14 lipca 2019r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XV NIEDZIELA ZWYKŁA 14 lipca 2019r.

1/ Dziś ofiary na tacę z przeznaczeniem na remont podłogi w naszej świątyni.
2/ Bóg zapłać za ofiarę złożoną w minionym tygodniu na konto naszej parafii.
3/ Bóg zapłać paniom KŻR pw. św. Małgorzaty za sprzątnięcie kościoła. Zapraszamy osoby chętne do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę.
4/ 27. Ekumeniczna Piesza Pielgrzymka do Wilna przez Białoruś odbędzie się w dniach 16 – 25 sierpnia 2019 roku. Zapisy na pielgrzymkę przyjmowane będą w dniach od 22 lipca do 6 sierpnia br. w godz. 1600- 1900, w parafii pw. Ducha Świętego przy ul. Sybiraków 2 w Białymstoku (wejście od strony ul. Sybiraków). Wymagany jest paszport ważny przynajmniej 6 miesięcy od daty powrotu z pielgrzymki. Szczegółowe informacje dotyczące pielgrzymki można znaleźć na stronie internetowej: wilenska.bialystok.pl lub na facebooku.
5/ Piknik Rodzinny pod patronatem honorowym Arcybiskupa Tadeusza Wojdy Metropolity Białostockiego odbędzie się w sobotę, 20 lipca 2019 roku, o godz. 14.00 na dziedzińcu przed Pałacem Branickich w Białymstoku. W programie przewidziane są liczne atrakcje dla dzieci i rodziców. Piknik będzie też okazją do zamanifestowania przywiązania do wartości rodzinnych. Organizatorem pikniku jest Marszałek Województwa Podlaskiego. Zapraszamy do uczestnictwa. Wstęp wolny.
6/ W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Eugeniusz Janicki. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.