XIV Niedziela Zwykła 7 lipiec 2019

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – XIV Niedziela Zwykła 7 lipiec 2019

Cytat tygodnia:
Chciałabym przemierzyć ziemię, głosząc Twoje imię, o Jezu, i zasadzić na niewiernym gruncie Twój chwalebny krzyż, ale jedna misja nie wystarczy mi, chciałabym w tym samym czasie głosić Ewangelię w czterech stronach świata i na dalekich wyspach.
[św. Teresa z Lisieux]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIV Niedziela Zwykła 7 lipiec 2019

• W okresie wakacyjnym, lipiec i sierpień, kancelaria parafialna będzie nie czynna. Wszelkie sprawy załatwiamy w zakrystii po mszy rannej lub wieczornej. Wracamy też do zwykłych nabożeństw w naszym kościele; we wtorek ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartek godzinna adoracja o 17:00 Gorąco zapraszamy!
  • Dziękujemy Pielgrzymom za modlitwę jaką podjęli w drodze do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Juchnowcu.