XI Niedziela Zwykła – 17. 06. 2018 r.

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – XI Niedziela Zwykła – 17. 06. 2018 r.

W piątek, 22 czerwca, zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. na zakończenie roku szkolnego  o godz. 8.00 . Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież, nauczycieli, wychowawców i rodziców, aby podziękować Bogu za miniony rok szkolny i polecić opiece Matki Najświętszej wakacyjny odpoczynek.

23 czerwca – Dzień Ojca. Pamiętajmy w modlitwie w intencjach ojców.

W sobotę 23 czerwca o godz. 16,30 w salce na plebanii spotkanie KŻR.

W następną niedzielę przed kościołem będą  zbierane ofiary do puszek na KUL i Centrum Pastoralno-Katechetyczne.

W dniach 22-24 czerwca br. (piątek, sobota, niedziela) organizowana jest piesza Pielgrzymka Różanostocka do Sanktuarium Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

Białostockie grupy wyruszają 22 czerwca (piątek) po Mszy Świętej o godz. 11:30 w Białostockiej Katedrze.  Zapisy u ks. Adama

W dniach 1-2 września zapraszamy na pielgrzymkę do Wilna- Troki .                  Koszt 250 zł . Zapisy w kancelarii i zakrystii.

Białostocka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 30 lipca – 12 sierpnia 2018 roku. Pielgrzymka wyruszy pod hasłem „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”. Zapisy na pielgrzymkę przyjmowane będą: – Białystokod 23 do 29 lipca br., w godz. 1700-1900, w „Piwnicy Akademickiej” przy białostockiej Katedrze – ul. Kościelna 2.