VIII Niedziela Zwykła

Informacja pobrana z abobola.aplus.pl – VIII Niedziela Zwykła

3.06.2018 r.

Dzisiaj jest I niedzielą miesiąca. O godz. 8.15 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Wspólnotę Kółek Różańcowych i wspólny różaniec, a po Mszy św. o godz. 9.15 procesja Eucharystyczna.

• 5 czerwca – wspomnienie św. Bonifacego Biskupa i Męczennika.
  • 8 czerwca – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje post.
  • 9 czerwca – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

Dzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne w I czwartek miesiąca. Od godz. 17.00 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu. Na tę adorację zapraszamy wszystkich parafian, a w szczególności wspólnoty działające w naszej parafii, aby modlić się w intencji powołań.

W czwartek, 7 czerwca, zakończenie oktawy Bożego Ciała, błogosławieństwo kwiatów i ziół (wianuszki) oraz błogosławieństwo dzieci na Mszy św. o godz. 18.00.

Koncert zespołu Arka Noego odbędzie się w sobotę, 9 czerwca, o godz. 16:00 przy kościele Niepokalanego Serca Maryi w Białymstoku (ul. ks. S. Suchowolca 27, a Koncert Uwielbienia „BOGU DŹWIĘKI” w niedzielę, 10 czerwca, o godz. 20.30 przed Katedrą białostocką. Zapraszamy.

W następną, II niedzielę miesiąca, zgodnie z naszą tradycją, taca będzie przeznaczona na  remonty parafialne.