V NIEDZIELA ZWYKŁA 10 lutego 2019r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – V NIEDZIELA ZWYKŁA 10 lutego 2019r.

1/ Spotkanie rodziców i dzieci z klas III przed Pierwszą Komunią Świętą, dziś po Mszy św. o godz. 11.30.
2/ Spotkanie kandydatów na ministranta, dziś po Mszy św. o godz. 11.30. Zapraszamy.
3/ Dziś taca na AWSD w Białymstoku.
4/ XXV Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy osoby, które bez szkody dla zdrowia mogą przybyć do kościoła na Mszę św., jutro o godz. 18.00, podczas której zostanie udzielony sakrament chorych. Z posługą duszpasterską odwiedzimy chorych, jutro od godz. 9.00.
5/ Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła w dniu wczorajszym.
6/ Zapraszamy na Parafialny Bal Karnawałowy, który odbędzie się 2 marca 2019 roku w Restauracji Dom Gościnny „Lech” z zespołem „Cymes Kapela”. Zapisy u p. Mariusza Pasiuka. Numer telefonu na tablicy ogłoszeń.
7/ Zakończyła się wizyta duszpasterska w naszej parafii. Bóg zapłać za modlitewne spotkanie z każdą rodziną oraz za zaufanie i życzliwe przyjęcie nas w swoich domach. Dziękuję za gościnność i złożone ofiary na potrzeby naszego kościoła i kapłanowi. Na terenie naszej parafii w minionym roku zamieszkały 42 nowe rodziny.
8/ W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Edward Stefanowicz. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.