V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 13 marca 2016 r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 13 marca 2016 r.

1/ Spotkanie rodziców i dzieci, które przygotowują się do Pierwszej Komunii św. dziś po Mszy św. o godz. 10.00.

2/ Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii dziś o godz. 16.30. Zapraszam do udziału w tym nabożeństwie.

3/ Dziękuję za sprzątnięcie kościoła w dniu wczorajszym. Proszę, aby każda rodzina w naszej parafii czuła się odpowiedzialna za Dom Boży i zatroskana o jego czystość.

4/ Początek Rekolekcji Wielkopostnych w naszej parafii w piątek o godz. 18.00. W sobotę i w niedzielę Msze św. o godz. 8.00, 10.00 i 18.00. W sobotę Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17.30. Rekolekcje prowadzić będzie ks. płk Stefan Zdasienia.

5/ Niedziela Palmowa rozpoczyna Wielki Tydzień. Poświęcenie palm podczas każdej Mszy św. Procesja z palmami rozpocznie się przed kościołem, przy Krzyżu Misyjnym o godz.10.00.

6/ Gorzkie Żale w Niedzielę Palmową o godz. 17.30.

7/ Proszę, aby jak najwięcej osób skorzystało z sakramentu pokuty w piątek i w sobotę.

8/ Odwiedziny osób chorych i starszych 21 marca (Wielki Poniedziałek) od godz. 9.00. Zapisy w zakrystii.

9/ W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności z naszej parafii śp. Teresa Kropiewnicka. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.